Úvod > Firmy > Creative G s.r.o.

1

Mystérium krajiny - umelecké fotografie krajiny očami Juraja Gavuru. Eshop s fotografiami na plátne, fotkami na papieri, pohľadnicami.

  • Kvalita
    Fotografie sú vytlačené na plátne nemeckej značky Hahnemühle významnej spoločnosti vyrábajúcej umelecké plátna ktoré spĺňajú štandardy archivácie.
  • Odolnosť
    Po tlači sú fotografie na plátne fixované ochranným UV sprejom Hahnemühle, sú chránené a svetlostále aj pri pôsobení slnečného svetla.
  • Dodanie
    Plátno starostlivo viacnásobne balíme a doručujeme kuriérom, aby sme zabezpečili, jeho bezpečnú dopravu až ku vám.
0056_fotografia_na_platne_IMG_4077.jpg

O NÁS

Juraj Gavura sa narodil  v roku 1976 v Martine. Fotografii sa venuje už 28 rokov. Vo voľnej tvorbe sa zameriava na krajinársku fotografiu od celkových pohľadov a panorám, cez detaily krajiny až po makrofotografiu. Väčšina námetov pre jeho fotografie sa nachádza v  krajine  Turčianskej kotliny a v pohoriach Veľká a Malá ...

čítať viac >

Kontaktovať
0100_fotografia_na_platne_MG_2038.jpg

NAŠE SLUŽBY

Krajina. Plná života, farieb, svetla, vôní a pohybu. Poznáme ju veľmi dobre, dotýka sa nás každý deň a sme jej súčasťou. Potrebujeme v nej slnečné miesta, plné života a farebných voňavých kvetov. Vnímame tieto miesta ako zdroj energie, dobrej nálady a chuti do života.      

čítať viac >

Zadaj dopyt

RÝCHLA SPRÁVA

Fotografie na plátne, aj na fotopapieri v rôznych veľkostiach - doručenie do 10 pracovných dní

Chcem dostávať upozornenia do mobilného telefónu

NOTIFIKÁCIE DO MOBILNÉHO TELEFÓNU

Nájdi nás v mobilnej aplikácii Virtualne a nechaj si posielať notifikácie rýchlych správ o akciách a zľavách do svojho mobilného telefónu. Viac informácií

BLOG

Toskánsko mojimi očami

Krajina Toskánska, najmä v údolí Val dOrcia pri meste San Quirico dOrcia, dostáva svoje čaro najmä počas jesenných východov slnka.

čítať viac >

KONTAKT

poloha

Umelecké fotografie krajiny

Názov:
Creative G s.r.o.
Adresa:
J. Goliána 1516/11, 03601 Martin
Telefón:
+421907295099
Kontaktná osoba:
Juraj Gavura
Email:
artphoto@jurajgavura.sk
Web:
www.jurajgavura.sk
 
Obchodné podmienky
 
Ochrana osobných údajov
Sociálne siete:
social.facebooksocial.instagram
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.