Úvod > Spravodajstvo > Ekonomika > Ryanair pre štrajk leteckých dispečerov zrušil niekoľko letov do Bratislavy

Ryanair pre štrajk leteckých dispečerov zrušil niekoľko letov do Bratislavy

Dalšie články v kategórií

BRATISLAVA 11. januára (WebNoviny.sk) - Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair z dôvodu štrajku leteckých dispečerov v Taliansku v piatok zrušila lety na svojich pravidelných linkách z Bologne a z Milána (Bergama) do Bratislavy a späť. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Veronika Ševčíková.

"Ryanair informoval cestujúcich o zrušení letov prostredníctvom SMS správy a ponúkol im vrátenie ceny za letenku, možnosť zmeny rezervácie letu na iný let alebo dostavenie sa do destinácie alternatívnou trasou," uviedla Ševčíková.

Zrušené letecké spojenia z Bologne a Milána (Bergama) mali v piatok pôvodne plánované prílety do Bratislavy o 11:50, resp. o 12:00 a následne odlety späť o 12:15 a 12:25.

Ďalšie lety na pravidelných linkách z Bratislavy do iných krajín zabezpečuje Ryanair podľa platného zimného letového poriadku.Viac k témam: Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, Ryanair
Zdroj: Webnoviny.sk - Ryanair pre štrajk leteckých dispečerov zrušil niekoľko letov do Bratislavy © SITA Všetky práva vyhradené.