PENZIÓN ČIERNA PANI, Martin

Penzión ČIERNA PANI poskytuje ubytovanie, stravovanie, denné menu. Poskytujeme celoročné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Sme zárukou príjemnej atmosféry, intimity, možnosti parkovania, relaxovania a aktívneho oddychu v priestoroch penziónu.

PENZIÓN ČIERNA PANI, Martin

Penzión ČIERNA PANI, ubytovanie, stravovanie, denné menu, Martin

Penzión ČIERNA PANI poskytuje ubytovanie, stravovanie, denné menu. Poskytujeme celoročné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Sme zárukou príjemnej atmosféry, intimity, možnosti parkovania, relaxovania a aktívneho oddychu v priestoroch penziónu.

Adresa: Kuzmányho ul., 036 01 Martin
Telefón:+421(0)43/413 15 23
Kontaktná osoba:Ľubica Koledová
E-mail:recepcia@penzion-cierna-pani.sk

Penzión Čierna pani sa nachádza v Martine, ktorý je kultúrnym a spoločenským centrom Slovákov. Cyklisti sa iste potešia množstvu cykloturistických trás a náročnejší si môžu zajazdiť na koňoch, či absolvovať vyhliadkovú dobovú jazdu na koči. V meste sú kryté plavárne a letné kúpalisko a neďaleko sú rôzne vodné plochy, termálne kúpaliská a kúpele. V blízkosti mesta je veľa dolín, vrátane najkrajšej doliny Slovenska - Gaderskej doliny a zrúcaniny piatich hradov.

Poskytujeme celoročné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Naše kapacity umožňujú ubytovať celý autobus a poskytnúť im kompletné služby. Naši individuálni i organizovaní hostia zo zahraničia ako aj zo Slovenska si pochvaľujú takmer domáce prostredie v penzióne, príjemnú atmosféru (interiér, záhrada), intimitu, možnosť parkovania, relaxovania a aktívneho oddychu v priestoroch penziónu, výhodnú polohu a cenu.

Ubytovacia kapacita:
- 21 2-posteľových izieb s možnosťou prístelky
- 1 apartmán pre 4-5 osôb
- celkom 54 osôb

Vybavenosť objektu:
- fitnes centrum
- sauna
- stravovanie - možnosť plnej penzie

Naše stravovacie zariadenia sú povestné svojou výbornou kuchyňou, príjemnou obsluhou a celkovou atmosférou, vďaka čomu sa naši hostia ku nám radi vracajú. Príďte sa aj Vy o tom presvedčiť! Ponúkame Vám komplexné reštauračné služby, závodné stravovanie, denné menu, usporiadanie svadieb, banketov, karov, promócií a rôznych spoločenských posedení. Prajeme dobrú chuť a príjemné posedenie.

Reštaurácia:
- kapacita 70 stoličiek
- možnosť usporiadania rôznych spoločenských alebo rodinných akcií

Furmanská piváreň:
- kapacita 30 stoličiek
- v lete so záhradným posedením

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.