Kaviareň Kesta Coffee Martin - káva, zákusky, internet

Kaviareň Kesta Coffee Martin - kvalitná káva aj so sebou, zákusky a dezerty. Internetová kaviareň s knižnicou, televíznou obrazovkou.

Kaviareň Kesta Coffee Martin - káva, zákusky, internet

Kaviareň Kesta Coffee

Kaviareň Kesta Coffee Martin - kvalitná káva aj so sebou, zákusky a dezerty. Internetová kaviareň s knižnicou, televíznou obrazovkou.

Adresa: 29. augusta 17 , 03601 Martin
Telefón:043/ 41 333 41
E-mail:kestacoffee@kestacoffee.sk

Ponuku príjemných miest so šálkou chutnej kávy rozšírila v Martine v týchto dňoch kaviareň s trochu tajomným menom Kesta Coffee.

Kesta Coffee je zhluk iniciálok krstných mien majiteľov kaviarne a ich blízkych.

Kaviareň Kesta Coffee je miestom pre pohodu, zastavenie v ruchu mesta, posedenie s priateľmi a známymi, na ktorom si môžu vybaviť aj krátke pracovné rokovanie, ale aj spojiť sa so svojím pracoviskom či domácnosťou prostredníctvom počítačov, ktoré sú vkusne zabudované do interiéru.

V kaviarni je možnosť pripojenia na internet, ale aj pozerania hokejového zápasu na televíznej obrazovke alebo rôznych stolových hier. To všetko pri šálke voňavej kávy, ktorú samozrejme môže doplniť alkoholický či nealkoholický miešaný nápoj alebo ľadový nápoj či kokteil.

Kaviarni dominuje veľká knižnica s asi 1 500 knihami rôzneho žánru i jazykov, s dennou tlačou a magazínmi. Mamičky poteší hrací kútik pre deti s rôznymi hračkami, ale aj prebaľovací kútik so špeciálnym detským umývadlom v sociálnom zariadení.

Kaviareň je otvorená sedem dní v týždni, počas víkendových dní sa zatvára hodinu po polnoci.

Majitelia chcú návštevníkom ponúknuť kvalitu prostredia, ponuky i kvalitné služby personálu. Preto majú tamojší čašníci a čašnícky za sebou školenia v zahraničí a prípravu kávy, zatiaľ je jej v základnej ponuke trinásť druhov káv, svedomito trénovali. Ponúknu ju aj do ruky na konzumáciu na ulici a pripravujú aj letnú terasu. Ku káve patrí zákusok, v ponuke Kesty budú zákusky z dovozu, rovnako ako aj špeciálne raňajkové menu, ktorého súčasťou majú byť aj špeciálne croissanty, mafiny či cookies, ktoré môžete konzumovať pohodlne zaborení hoci aj vo vankúšoch. A v blízkej budúcnosti aj ako členovia klubu, preto Kesta Coffee pripravuje klubové karty s bonusmi pre pravidelných návšteníkov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.