Bezpečnostné dvere Martin - predajňa ADLO

Zmluvná predajňa Adlo bezpečnostné dvere Martin - výroba, montáž a servis dverí od slovenského výrobcu. Kvalitné neprekonateľné dvere do bytu aj domu za skvelé ceny.

Bezpečnostné dvere Martin - predajňa ADLO

ADLO bezpečnostné dvere Martin

Zmluvná predajňa Adlo bezpečnostné dvere Martin - výroba, montáž a servis dverí od slovenského výrobcu. Kvalitné neprekonateľné dvere do bytu aj domu za skvelé ceny.

Adresa: Andreja Kmeťa 17 (bližšie centrum vedľa SLSP) Martin
Telefón:0908 912 970
E-mail:info@adlo.sk
www stránka:www.adlo.sk

Chcete si kúpiť bezpečnostné dvere pre váš dom alebo byt v Martine? Obráťte sa na našich odborníkov v zmluvnej predajni ADLO bezpečnostné dvere Martin. Nájdete nás na ulici Andreja Kmeťa 17.

Profesionálne vám poradíme nielen v oblasti bezpečnosti, ale aj pri výbere dizajnu, správneho zateplenia dverí, zvukovej izolácie, doplnkov. Poradíme vám aj pri výbere príslušenstva dverí - bezpečnostného kovania, bezpečnostnej cylindrickej vložky a pod. Príslušenstvo pre bezpečnostné dvere by malo spĺňať vyššiu triedu bezpečnosti akú spĺňa samotné dverné krídlo.

Vyškolení odborníci v zmluvnej predajni ADLO bezpečnostné dvere Martin vám ochotne zodpovedajú každý dotaz ohľadne bezpečnosti, ceny, povrchu dverí, ich zateplenia, alebo zvukovej izolácie.
Vysvetlia Vám aj jednotlivé bezpečnostné triedy a odporučia Vám príslušný typ bezpečnostných dverí.
V ponuke bezpečnostných dverí na predajni v Martine máme pre vás pripravené
rôzne varianty dverí, v rôznych designoch a stupňoch ochrany.

Pri bezpečnostných dverách ADLO je možné kombinovať rôzne povrchové úpravy dverí zvnútra a zvonku. Môžete si vybrať povrchovú úpravu lamino MDF, alebo Geta, alebo prírodnú dýhu, drevený masív alebo striekaný povrch (COLOR). Súčasne ako doplnok si vyberáte si zo širokého sortimentu líšt, profilových a kazetových tvarov.

Z predajne ADLO bezpečnostné dvere Martin vám ZADARMO prídu zamerať bezpečnostné dvere a spravia cenovú ponuku. Budú brať do úvahy vaše požiadavky bezpečnosť, tepelnú a zvukovú izoláciu, špecifické rozmery dverí, alebo na ich povrchovú úpravu. Samozrejmosťou je odborná a kvalifikovaná montáž bezpečnostných dverí.
V predajni ADLO bezpečnostné dvere Martin realizujeme aj záručný a pozáručný servis

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:09:0017:00
Utorok:09:0017:00
Streda:09:0017:00
Štvrtok:09:0017:00
Piatok:09:0017:00
Sobota:09:00 - 12:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.