Regeneračné centrum ALEXANDRIA

Regeneračné centrum a centrum prevencie zdravia. Diagnostika: enteoskopia, irisdiagnostika, AMP vyšetrenie. Prevencia zdravia: masáže, lymfodrenáže, bankovanie, akupresúra.

Regeneračné centrum ALEXANDRIA

Regeneračné centrum Alexandria - masáže, lymfodrenáž, bankovanie, akupresúra Martin

Regeneračné centrum a centrum prevencie zdravia. Diagnostika: enteoskopia, irisdiagnostika, AMP vyšetrenie. Prevencia zdravia: masáže, lymfodrenáže, bankovanie, akupresúra.

Adresa: Šoltésovej 10, 03601 Martin
Telefón:0907 819 788
Kontaktná osoba:Agneša Kuková, Peter Kečkéš
E-mail:info@alexandria-centrum.sk

Regeneračné centrum Alexandria
u nás stojí na prvom mieste človek...

Centrum prevencie zdravia a popularizácie regeneračnej metódy Alexandria je tu pre tých, ktorý sa rozhodli prestať hľadať ale konečne si odpovedať na otázky súvisiace so zdravím.

V oblasti regenerácie organizmu sme jednotka nakoľko ponúkame komplexné riešenie pre každého. Je to možné len vďaka individuálnemu prístupu ku klientovi, pretože vieme, že každý človek je niečím jedinečný a teda máme všetci rôzne potreby. V zásade nás ale niečo spája. Je spôsob akým funguje naše telo.
Je partnerom NOE- Centra prevencie a zdravia MUDr. Alexandra Fesenka

Diagnostika

• Enterosorpcia znamená čistenie organizmu. Poradíme Vám, kedy je celková očistná kúra nevyhnutná a tiež ako pracovať ďalej

• Obnovenie mikrocirkulácie: organizmus nestačí len čistiť. Jednou z možností obnovenia mikrocirkulácie sú masáže.

• Termoregulácia. V tomto kroku zvolíme najvhodnejší spôsob otužovania organizmu, „ušijeme na mieru“ cvičebný program, naučíme klienta pracovať s dychom, vysvetlíme mu princím endogénneho dýchania a naučíme ho používať Frolov trenažér.

AMP vyšetrenie. Neinvazívne vyšetrenie odhaľuje zápalové procesy v organizme a ukazuje stav homeostázy organizmu.

• Fleet-wohl. Pomocou elektród snímame bloky na segmentárnej úrovni. Vyšetrenie nás informuje o degeneratívnych procesoch v organizme.

Irisdiagnostika. Na dúhovke vidíme nielen všetko, čo sa s naším organizmom dialo od momentu nášho narodenia.

Regenerácia organizmu

Klasická masáž
Jej najväčším prínosom je hĺbková práca so svalstvom. Pôsobením masážnych olejov sa uvoľňujú endorfíny. Je balzamom nielen pre telo, ale aj pre dušu.

Čínska tlaková masáž TUINA
Ovplyvňovaním šľachosvalových dráh (meridiánov) na povrchu tela ovplyvňujeme vnútorné orgány, čím pôsobíme na organizmus komplexne.

Medová masáž
Priaznivé účinky medu sú známe odpradávna. Medovou masážou dokážeme vyčistiť aj kĺby, kĺbové púzdra, šľachy a šľachové púzdra, čo iné procedúry nedokážu.

Bankovanie
Týmto spôsobom účinne odstraňujeme svalové spazmy, ovplyvňujeme vnútorné orgány, stimulujeme samoozdravovacie procesy.

Moxovanie
Pôsobením tepla na akupresúrny bod odstraňujeme blok v dráhe na povrchu tela, čím výrazne ovplyvňujeme vnútorné orgány.

Hai-hua- elektroakupunktúra
Tento domáci lekár lieči a uzdravuje spojením efektu piatich základných metód čínskej medicíny – akupunktúry, moxibucie, elektroterapie, bankovania a magnetoterapie.

Frolov dýchací trenažér.
Je určený na vykonávanie dýchacích cvičení za účelom prevencie a liečenia rôznych ochorení. Pozitívne vplýva na látkovú výmenu, činnosť mozgu a všetkých vnútorných orgánov. Posilňuje aktivitu imunitného systému, zlepšuje psychický a emocionálny stav. Prispieva k udržaniu dobrého zdravia a vysokej úrovne duševnej aktivity.

Lymfodrenážna masáž
Ide o jemnú manuálnu procedúru. Odporúčame ako súčasť očistných procesov celého organizmu, hlavne na prelome jesene a zimy a zimy a jari. Je nenahraditeľná po úrazoch a operáciách na odstránenie opuchov a regeneráciu tkaniva.

Akupresúra
Pri tejto procedúre vyvíjame tlak na akupresúrne body na povrchu tela, čím efektívne ovplyvňujeme vnútorné orgány.

AFS – akupresúrna fyzioregeneračná stimulácia
Pomocou jednoduchého cvičenia odhalíme svalové nerovnováhy. Počítač následne zostaví akupresúrnu terapiu. Procedúra je nebolestivá a vysoko efektívna. Počas jedného ošetrenia dosiahneme rovnaký efekt ako po desať celotelových klasických masážach.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.