Byty, domy, chaty a iné reality v Martine a okolí

Reality 1-20 z 138

REALITY Martin a okolie

Luxusný rodinný dom v radovej zástavbe ,Žilina - Teplička nad Váhom, 315 m2 + garáž

Dátum pridania: 27.2.2015

Ponúkame Vám na predaj luxusný 7-ročný rodinný dom v radovej zástavbe . Nachádza sa  vo veľmi žiadanej, tichej a bezpečnej lokalite Teplička nad Váhom okr., Žilina, na rovinatom pozemku o výmere 315 m2. Dom má v prízemí šatník, technickú miestnosť so sprchou a malou vaňou, miestom na práčku, samostatné WC, obývaciu miestnosť a kuchyňu. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby a z toho jedna má vlastnú kúpeľňu so sprchou a umývadlom. Ďalej je tu veľká kúpeľňa s 2 umývadlami a samostatné WC. V dome je podlahové kúrenie. Zostáva tu komplet kuchynská linka aj so spotrebičmi, chladnička, v kúpeľni zostáva skrinková zostava a zrkadlo. K domu prislúcha murovaná garáž pred domom. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, neďaleko sa nachádza vodné dielo - ideálne na prechádzky, člnkovanie... , do mesta je to cca 5 min. autom. Veľmi dobrá ponuka, maklér odporúča vidieť.

Luxusný rodinný dom v radovej zástavbe ,Žilina - Teplička nad Váhom, 315 m2 + garáž

2-izbový podkrovný byt po kompletnej rekonštrukcii, Kysucké Nové Mesto, 43 m2

Dátum pridania: 27.2.2015

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 2-izbový podkrovný byt vo veľmi žiadanej lokalite mesta Kysucké Nové Mesto, na ul. Lipovej. Nachádza sa na 3/3 poschodí tehlového bytového domu bez výťahu s výmerou 43 m2. Byt je slnečný, veľmi pekne zrekonštruovaný, dobre dispozične riešený s pekným výhľadom. Je tu veľa využitého úložného priestoru, je dômyselne prepracovaný. V byte zostáva kuchynská linka s barovým pultom, vstavaná skriňa v spálni, úložný priestor. Výhodou je že vo vchode je len 6 bytov, na každom podlaží sú 2 byty. Tento rok je plánovaná rekonštrukcia vchodových priestorov : maľovanie a výmena plastových dverí a okien. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere3,5 m2 v suteréne bytového domu. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, do centra cca 5 min. pešo, parkovanie pri dome.

2-izbový podkrovný byt po kompletnej rekonštrukcii, Kysucké Nové Mesto, 43 m2

Rodinný dom, rozsiahla rekonštrukcia, Nesluša, 390 m2

Dátum pridania: 27.2.2015

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v katastrálnom území Nesluša okr. Kysucké Nové Mesto. Dom sa nachádza na slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 390 m2. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii a je tu aj prístavba k domu , ktorá je v štádiu hrubej stavby, čo umožňuje novému majiteľovi dokončiť si dom podľa svojich predstáv. Má sedlovú strechu a je postavený z tehál. Predná časť domu je prerobená vhodná na okamžité nasťahovanie sa. nachádza sa tu kuchyňa, obývacia izba a 2 spálne, veľká kúpeľňa a WC, špajza, kotolňa. Vykurovanie je riešené na pevné palivo, kanalizácia sa toho času dobudováva a kolauduje. V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť. Veľmi dobrá ponuka, maklér odporúča vidieť.

Rodinný dom, rozsiahla rekonštrukcia, Nesluša, 390 m2

Pozemok orná pôda + záhrada, Kysucké Nové Mesto - Dúbie, 664 m2

Dátum pridania: 27.2.2015

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok len 3 km od mesta Kysucké Nové mesto v časti Dúbie. Pozemok je slnečný, rovinatý s výmerou 664 m2. Je vedený ako orná pôda + záhrada, ale v územnom pláne je povolená výstavba RD. Má obdĺžnikový tvar o rozmere cca 16 x 40 m. Prístupová cesta je neupravená no v blízkej budúcnosti sa plánuje oprava. IS ( voda, plyn, elektrina ) sú pri pozemku do cca 30 m. Kanalizácia tu nie je , riešené žumpou. V okolí dostatočná občianska vybavenosť, do Žiliny je cca 16 km. Nutné vidieť.

Pozemok orná pôda + záhrada, Kysucké Nové Mesto - Dúbie, 664 m2

Veľký 3-izb. byt, čiastočná rekonštrukcia,Žilina - ul. Klemensova, 82 m2 + garáž + 2 lóggie

Dátum pridania: 27.2.2015

Ponúkame Vám na predaj veľký 3 izbový byt v žiadanej lokalite mesta Žilina na ul.  Klemensova.  Nachádza sa na 2/7 poschodí panelového domu s výťahom a výmerou 82 m2. K bytu prináleží pivnica, 2 zasklené odhlučnené lóggie, murovaná garáž. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii : murované jadro, keramická dlažba v kuchyni, chodbe, kúpeľni a WC, v izbách sú pôvodné drevené parkety. V kuchyni je nová kuchynská linka, ktorá je súčasťou bytu. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, do mesta cca 7 min. pešo k obchodnému centru Auperk, parkovanie v garáži, pekné detské ihrisko... .

Veľký 3-izb. byt, čiastočná rekonštrukcia,Žilina - ul. Klemensova, 82 m2 + garáž + 2 lóggie

Komerčný objekt na predaj, Lietavská Lúčka okr. Žilina, 2 400 m2

Dátum pridania: 26.2.2015

Ponúkame Vám na predaj V Lietavskej Lúčke okr. Žilina komerčný objekt vhodný ako sklad, na výrobu , alebo na rozmanité podnikanie. Nachádza sa na rovinatom pozemku o výmere 2 400 m2, blízko hlavnej cesty. Hala je zo železobetónu so zastavanou plochou 1 800 m2. K hale prislúchajú aj kancelárske a sociálne priestory na 2 podlažiach s úžitkovou plochou 240 m2. Hala je dvojloďová. Do objektu sú privedené všetky médiá : vodovod s meraním, elektrina, plyn s 2-ma prípojkami. jedna je na vlastné vykurovanie objektu s vlastným meraním a druhá je väčšieho priemeru na technologické účely. Objekt nie je možné v súčastnosti využívať, je tu potrebná rozsiahla rekonštrukcia haly ako aj kancelárií a soc. zariadenia. Objekt má novú strešnú krytinu - guma. V prípade záujmu predávajúci ponúka aj žeriavovú dráhu s mostovým žeriavom vo výške 5m, ktorá ale nie je namontovaná a nie je ani súčasťou ceny.

Komerčný objekt na predaj, Lietavská Lúčka okr. Žilina, 2 400 m2

Komerčný objekt na prenájom, Lietavská Lúčka okr. Žilina, 2 400 m2

Dátum pridania: 26.2.2015

Ponúkame Vám na prenájom v Lietavskej Lúčke okr. Žilina komerčný objekt vhodný ako sklad, na výrobu , alebo na rozmanité podnikanie. Nachádza sa na rovinatom pozemku o výmere 2 400 m2, blízko hlavnej cesty. Hala je zo železobetónu so zastavanou plochou 1 800 m2. K hale prislúchajú aj kancelárske a sociálne priestory na 2 podlažiach s úžitkovou plochou 240 m2. Hala je dvojloďová. Do objektu sú privedené všetky médiá : vodovod s meraním, elektrina, plyn s 2-ma prípojkami. jedna je na vlastné vykurovanie objektu s vlastným meraním a druhá je väčšieho priemeru na technologické účely. Objekt nie je možné v súčastnosti využívať, je tu potrebná rozsiahla rekonštrukcia haly ako aj kancelárií a soc. zariadenia. Objekt má novú strešnú krytinu - guma. V prípade záujmu predávajúci ponúka aj žeriavovú dráhu s mostovým žeriavom vo výške 5 m, ktorá ale nie je namontovaná a nie je ani súčasťou ceny. Prenájom v prvom roku majiteľ ponúka nájomcovi zaplatiť 5 000 € a po dohode s majiteľom o rozsahu rekonštrukcie, by objekt nájomca na vlastné náklady zrekonštruoval. V druhom a ďalšom roku by sa účtovalo nájomné vo výške 35 € / m2 / rok + DPH + služby.

Komerčný objekt na prenájom, Lietavská Lúčka okr. Žilina, 2 400 m2

Luxusný 4-izb. byt, Žilina-Vlčince, ul. Katpatská + balkón + lóggia + pivnica

Dátum pridania: 22.2.2015

Ponúkame Vám na predaj luxusný 4 izbový byt vo veľmi žiadanej lokalite mesta Žilina na ul. Karpatská, hneď vedľa lesa v krásnom prostredí. Nachádza sa v tehlovom bytovom 7-ročnom dome na 3/7 poschodí s výťahom a výmerou 125 m2. Byt je slnečný, svetlý, priestranný. Má plastové okná, laminátové a keramické podlahy, jadro je murované ( veľká kúpeľňa ), bezpečnostné dvere, luxusná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, knižnica. Byt pozostáva zo vstupnej otvorenej chodby, kuchyne, obývacej izby , spálne, dvoch detských izieb. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu s výmerou 6 m2, balkón + lóggia. Objekt je strážený 24 hodinovou službou na recepcii, kamerovým systémom. Veľkou výhodou je vlastný výmenník tepla ovládaný v byte, tým pádom sú nízke náklady na bývanie. V podzemí sa nachádzajú garážové státia, ktoré je možné prenajať, alebo si ho odkúpiť od vlastníka budovy. V cene zostáva kuchynská linka, vstavané spotrebiče, sedacia súprava, knižnica, šatníková stena. Priamo v dome sa nachádza kaviareň, posilňovňa. V okolí je kompletná občianska vybavenosť : obchody, škola, škôlka, detské ihrisko, park... . Maklér odporúča

Luxusný 4-izb. byt, Žilina-Vlčince, ul. Katpatská + balkón + lóggia + pivnica

3-izbový byt - holobyt v novostavbe, Dolná Tižiná, 74 m2

Dátum pridania: 20.2.2015

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt - holobyt vo veľmi žiadanej lokalite - Dolná Tižina, len 12 km od Žiliny smerom na Terchovú. Nachádza sa na 4/4 poschodí v tehlovej, zateplenej novostavbe bez výťahu s výmerou 74 m2. Byt sa predáva ako holobyt, čo umožňuje novému majiteľovi, dorobiť si ho podľa svojich predstáv. Je tu veľmi pekné prostredie a dostatočná občianska vybavenosť. Parkovanie pri dome.

3-izbový byt - holobyt v novostavbe, Dolná Tižiná, 74 m2

2-izbový byt - holobyt v novostavbe, Dolná Tižiná, 53 m2

Dátum pridania: 20.2.2015

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt - holobyt vo veľmi žiadanej lokalite -  Dolná Tižina, len 12 km od Žiliny smerom na Terchovú. Nachádza sa na 4/4 poschodí v tehlovej, zateplenej novostavbe bez výťahu s výmerou 53 m2. Byt sa predáva ako holobyt, čo umožňuje novému majiteľovi, dorobiť si ho podľa svojich predstáv. Je tu veľmi pekné prostredie a dostatočná občianska vybavenosť. Parkovanie pri dome.

2-izbový byt - holobyt v novostavbe, Dolná Tižiná, 53 m2

2-izbový byt v pôvodnom stave, Žilina , ul. J. Fándlyho, 55 m2

Dátum pridania: 19.2.2015

Ponúkame Vám na predaj pekný, slnečný 2 izbový byt vo veľmi žiadanej lokalite mesta Žilina na ul. Juraja Fándlyho. Byt sa nachádza v tichej lokalite na 2/3 poschodí tehlového bytového domu bez výťahu. Výmera bytu je 55 m2. Byt je v pôvodnom, udržiavanom stave s vymenenými plastovými oknami. Je orientovaný na východ ( 2 izby ) a kuchyňa a sociálne zariadenie na západ. Výhodou bytu je pôvodný stav, čo umožňuje novému majiteľovi prerobiť si ho podľa svojich predstáv. K bytu prislúcha aj murovaná špajza a pivnica v suteréne bytového domu. Bytový dom je v pôvodnom stave, má sedlovú strechu. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pri dome.

2-izbový byt v pôvodnom stave, Žilina , ul. J. Fándlyho, 55 m2

Luxusný rodinný dom v radovej zástavbe ,Žilina - Budatín, 297 m2

Dátum pridania: 6.2.2015

Ponúkame Vám na predaj luxusný, 2-generačný rodinný dom v radovej zástavbe. Nachádza sa vo veľmi žiadanej lokalite mesta Žilina v časti Budatín. Rodinný dom je zánovný - cca 10 ročný. Je postavený na slnečnom, mierne svahovitom pozemku s výmerou 297 m2. Hlavný vstup je od ulice na prízemí, kde sa nachádzajú aj dve samostatné garáže. Prízemie od záhrady je vlastne suterén, kde sa nachádza veľká miestnosť vhodná na domáce práce a posilňovňa. Prvé poschodie je riešené apartmánovo, je otvorené na celú hĺbku domu. Je tu veľká kuchyňa, ktorá prechádza do veľkej jedálne a obývacej miestnosti, WC s umývadlom a sprchovým kútom. Na ďalšom poschodí sú 3 spálne a veľká , luxusná vyobrazená kúpeľňa. V podkroví je ešte jedna bytová jednotka : kuchyňa, sociálne zariadenie a 2 spálne. V dome sú veľmi dobre a kvalitne prevedené schodiská - obložené dubom. Dvere a zárubne sú taktiež z masívu. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Do centra mesta ako aj k OD Mirage je cca 10 min. Výhodná ponuka, maklér odporúča !

Luxusný rodinný dom v radovej zástavbe ,Žilina - Budatín, 297 m2

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1877 m2 – s možnosťou rozdelenia

Dátum pridania: 1.2.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 1877 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Pozemok je možné odkúpiť v celku, alebo ho rozdeliť na dve parcely s výmerami 591 m2 a 1133 m2.  Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 130 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena celého pozemku je 87.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1877 m2 – s možnosťou rozdelenia

2 stavebné pozemky, Žilina - Turie, 513 m2

Dátum pridania: 1.2.2015

Ponúkame na predaj 2 pekné, slnečné, rovinaté stavebné pozemky nachádzajúce sa v obci Turie, okres Žilina. Oba pozemky majú zhodnú  výmeru 513 m2 a rozmery cca 19 m x 27 m. V katastri sú vedené ako orná pôda, avšak podľa územného plánu sú určené na výstavbu RD/bungalovu, je vypracovaný aj geometrický plán. Pozemky sa nachádzajú v oblasti, kde je plánovaná výstavba nových rodinných domov. Nie sú oplotené. Inžinierske siete sú v dosahu. V obci je základné občianske vybavenie, avšak výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena 1 pozemku je 50,-€/m2, t.j. 25.650,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!   

2 stavebné pozemky, Žilina - Turie, 513 m2

Lukratívny stavebný pozemok, Žilina - Turie, 605 m2

Dátum pridania: 1.2.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, rovinatý stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Turie, okres Žilina. Pozemok má výmeru 605 m2 a rozmery cca 24 m x 25 m. V katastri je vedený ako orná pôda, avšak podľa územného plánu je určený na výstavbu RD/bungalovu, je vypracovaný aj geometrický plán. Pozemok sa nachádza v oblasti, kde je plánovaná výstavba nových rodinných domov. Pozemok nie je oplotený. Inžinierske siete sú v dosahu. V obci je základné občianske vybavenie, avšak výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 50,-€/m2, t.j. 30.250,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!   

Lukratívny stavebný pozemok, Žilina - Turie, 605 m2

Lukratívny stavebný pozemok, Žilina - Turie, 508 m2

Dátum pridania: 1.2.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, rovinatý stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Turie, okres Žilina. Pozemok má výmeru 508 m2 a rozmery cca 24 m x 21 m. V katastri je vedený ako orná pôda, avšak podľa územného plánu je určený na výstavbu RD/bungalovu, je vypracovaný aj geometrický plán. Pozemok sa nachádza v oblasti, kde je plánovaná výstavba nových rodinných domov. Pozemok nie je oplotený. Inžinierske siete sú v dosahu. V obci je základné občianske vybavenie, avšak výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 50,-€/m2, t.j. 25.400,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!   

Lukratívny stavebný pozemok, Žilina - Turie, 508 m2

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 591 m2

Dátum pridania: 1.2.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 591 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 40,75 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 30.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 591 m2

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1133 m2

Dátum pridania: 1.2.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 1133 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 78 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 57.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1133 m2

Pozemok – orná pôda, Brodno, 1 472 m2

Dátum pridania: 1.2.2015

Ponúkame Vám na predaj pekný, rovinatý a slnečný  pozemok vedený ako orná pôda s možnosťou výstavby RD., v katastri obce Brodno,  okr. Žilina. Pozemok je o výmere 1 472 m2 s rozmermi 20x 74 m. Nachádza sa v zastavanej časti obce, od železničnej trate. Prístupová cesta je schválená, v najbližšej dobe sa bude realizovať aj so stavbou IS. Pozemok je vhodný pre výstavbu RD, alebo záhradnej chatky s možnosťou celoročného bývania. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť. Blízkosť do mesta Žilina ako aj do Kysuckého nového Mesta.

Pozemok – orná pôda, Brodno, 1 472 m2

Pozemok – orná pôda, Brodno, 1 392 m2

Dátum pridania: 1.2.2015

Ponúkame Vám na predaj pekný, rovinatý a slnečný  pozemok vedený ako orná pôda s možnosťou výstavby RD., v katastri obce Brodno,  okr. Žilina. Pozemok je o výmere 1 392 m2 .Nachádza sa na opačnej strane kostola a vedľa neho sú ďalšie  dva podobné pozemky, ktoré sa dajú  v prípade záujmu dokúpiť. K pozemku vedie prístupová cesta, IS sú ďalej od pozemku. Pozemok je vhodný pre viaceré RD. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť. Blízkosť do mesta Žilina ako aj do Kysuckého nového Mesta.

Pozemok – orná pôda, Brodno, 1 392 m2
Reality 1-20 z 138

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty858.66 €Vzostup
byty 1-izbove957.34 €Vzostup
byty 2-izbove943.27 €Vzostup
byty 3-izbove795.30 €Vzostup
byty 4- a viac izbove715.02 €Vzostup
byty garsonky959.38 €
domy459.17 €Vzostup
novostavby1073.27 €Zostup
pozemky30.25 €Zostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Martine? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

mapa Martin, mapy: Martin-Bystrička, Daňová, Horný Kalník, Košťany nad Turcom, Sklabiňa, Sklabinský Podzámok, Turany, Turčianska Štiavnička, Turčianske Kľačany, Vrútky, Žabokreky,
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang