martin.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Martine a okolí

Reality 1-20 z 21

REALITY Martin a okolie

Pozemok pre rodinné domy, Podhorie, 11793 m2

Dátum pridania: 8.12.2016

Na predaj pozemok (orná pôda) v atraktívnej lokalite v Podhorí, blízko krajského mesta Žilina. Prevažne rovinatý pozemok o výmere 11793 m2 je vhodný na výstavbu rodinných domov. IS: voda, elektrina, kanalizácia, plyn sú vzdialené cca 300m. Prístupová cesta je spevnená. V okolí sa nachádza škola, škôlka, potraviny, potraviny, možnosť turistiky v prírode, autobusové dopravné napojenie. Cena je 4,34€/m2.

Pozemok pre rodinné domy, Podhorie, 11793 m2

Stavebný pozemok, Žilina – Rosina, 5067 m2

Dátum pridania: 8.12.2016

Ponúkame na predaj pozemok v lukratívnej lokalite na začiatku obce Rosina - Uhriňová pri Žiline. Pozemok má  celkovú výmeru 5067 m2. Pozemok je v osobnom vlastníctve. Je rovinatý, obdĺžnikového tvaru, vhodný pre developerov. Prístup po asfaltovej ceste. Na pozemku sú všetky IS. Možnosť odkúpenia susedných parciel. V okolí: MHD dopr. napojenie, šport. ihrisko, potraviny, pošta, pohostinstvo, kostol, príroda,...

Stavebný pozemok, Žilina – Rosina, 5067 m2

Komplet zrekonštruovaný rodinný dom blízko centra, Žilina, 339 m2 + pozemok

Dátum pridania: 7.12.2016

Budova postavená do tvaru L. Obsahuje 2 poschodia, 1 NP a podkrovie. Budova je kompletne podpivničená.   1NP - zrekonštruované v roku 2006. 6 miestností, kuchyňa, WC,kúpeľňa s WC v miestnostiach drevené parkety, v kuchyni a soc. keramická dlažba, vymenené plastové okná, nové radiátory s termostatickými hlavicami, kazetové podhľady, žalúzie, kuchynská linka, domový vrátnik, alarm, UPC, pevná linka, samostatný kotol VIADRUS a bojler, samostatný vchod. Plocha 150m2.  2 PODKROVIE - zrekonštruované v roku 2008             1 miestnosť s kuchyňou, kúpeľňa s WC, v miestnosti laminátová podlaha v kuchynskej časti a v kúpelní keramická dlažba. Kompletne vybavená kuchyňa so spotrebičmi, plastové a strešné okná, domový vrátnik, alarm, UPC, pevná linka, samostatný vchod, podružné merače na el, energiu, zemn.plyn a vodu, samostatný kotol s ohrevom teplej vody JUNKERS. Plocha 100m2   Dom je zateplený má záhradu a prístup s autom do zadnej časti pozemku.Dom sa nachádza v blízkosti centra Žiliny všade sa dá dostať pešo. V blízkosti sa nachádza aj zastávka MHD, potraviny, reštaurácia, nákupné stredisko Mirage, Tesco, zimný štadión, škôlka, zdravotnícke zariadenie, športové ihriská, pešia zóna, park, železničná stanica, Marianske nám.

Komplet zrekonštruovaný rodinný dom blízko centra, Žilina, 339 m2 + pozemok

Chata + hosp. objekt, Kysucké nové Mesto, pozemok 1091 m2

Dátum pridania: 7.12.2016

Ponúkame na predaj chatu + hosp. objekt v Kysuckom Novom Meste - Podháj. Zastavaná plocha: 310m2. Ide o tehlový dom, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii. Plastové okná. Terasa. Pivnica. Výmera pozemku 1091m2. Na pozemku sa nachádza studňa. Objekt je možné využiť na dobudovanie agrofarmy, v prípade záujmu s možnosťou odkúpenia ďalších pozemkov. Pri pozemku sa nachádza aj rybník. V okolí: príroda.

Chata + hosp. objekt, Kysucké nové Mesto, pozemok 1091 m2

Rodinný dom s bazénom, Žilina - Bôrik

Dátum pridania: 7.12.2016

Predáme rodinný dom v radovej zástavbe v Žiline na Bôriku. Celkovo je oddelený od susedov, čím je dodržaná intimita majiteľa. Dom má 7 izieb, 1x kuchyňu, 1 miestnosť pripravenú pre ďalšiu kuchyňu, 2 kúpeľne, 3x WC. Jedna garáž je v dome, dimenzovaná na parkovanie veľkého dodávkového vozidla, ďalšia dvoj-garáž s rozmermi 7 x 6m je v dolnej časti pozemku, prístupná zo spodnej prístupovej komunikácie. Dom má nové plastové okná a novú strešnú krytinu ROVA. Bazén exteriérový je oválneho tvaru rozmerov cca 8,5 x 4,5 m. Nehnuteľnosť má novú súpravu kondenzačného kotla s výmenníkom vody značky VAILANT. Prebiehajú tiež úpravy interiéru a exteriéru, k domu prilieha vybudované pomerne veľké parkovisko.

Rodinný dom s bazénom, Žilina - Bôrik

Lukratívny pozemok na výstavbu penziónu, Čičmany, 2711 m2

Dátum pridania: 7.12.2016

Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok nachádzajúci sa v turisticky obľúbenej lokalite v obci Čičmany, cca 40 km od Žiliny. Pozemok má celkovú výmeru 2711 m2. Je svahovitý, napojený na elektrinu – ostatné siete sú v dosahu. Ideálny na stavbu penziónu, prípadne iného rekreačného zariadenia.  Pripravenosť k výstavbe: územný plán. V blízkosti sa nachádza reštaurácia, pohostinstvo, detské ihrisko, potraviny, pošta, nádherná príroda so širokými možnosťami ako pre letnú, tak aj pre zimnú rekreáciu: okolie obce je ideálne na turistiku, lyžovanie - lyžiarské vleky Rajecká Lesná, Čičmany,  termálne kúpele – Rajecké Teplice, kúpalisko v Rajci...., autobusové dopravné napojenie,... Cena dohodou

Lukratívny pozemok na výstavbu penziónu, Čičmany, 2711 m2

Nová cena !!! 5-izbový rodinný dom, Rosina, 114 m2 + pozemok 962 m2

Dátum pridania: 7.12.2016

Predáme 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa vo veľmi žiadanej lokalite v Rosine, okres Žilina. Dom je 19-ročná stavba (kolaudácia v r.1994), takže je vo veľmi dobrom stave. Má tehlovú konštrukciu, novú rovnú strechu, fasáda - brizolit, má 2 nadzemné podlažia, 2 kúpeľne a na 1. Podlaží je aj balkón a loggia s výmerou 9 m2. Zastavaná plocha domu je 114 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, IT sieť. Je v pôvodnom veľmi dobrom stave. Na dome sú biele drevené okná, podlahy - parkety, dvere a zárubne z masívu - biele, veľa keramických obkladov, vstavané skrine, výborná údržba. Vykurovanie plynom + možnosť kúrenia tuhým palivom v krbe. Na prízemí sa nachádza hala s vnútorným krbom, obývacia miestnosť s kuchynskou časťou, práčovňa, komora,  technická miestnosť , WC a vstup z domu do garáže. Druhé podlažie je tvorené kuchyňou s komorou, obývacia miestnosť a 3 izby, samostatná kúpelňa a WC. Dom je samostatne stojaci. Pozemok má celkovú výmeru 962 m2. Je upravený, udržiavaný a je tu postavená garáž s výmerou 31 m2. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Mesačné náklady cca 280 €.

Nová cena !!! 5-izbový rodinný dom, Rosina, 114 m2 + pozemok 962 m2

Exkluzívne iba u nás!!! Areál bývalého pivovaru na predaj

Dátum pridania: 25.10.2016

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Ponúkame na predaj areál bývalého pivovaru nachádzajúci sa v centrálnej časti mesta. Areál, ako aj objekty sú bez pivovarníckej technológie. Plocha areálu je cca. 18 000m2, väčšinou sú to spevnené plochy a objekty bývalého pivovaru. Je prístupný z troch miestnych komunikácií, čiže do areálu sú tri vjazdy. Objekty sú pripojené na 380V, sú napojené na kanalizáciu a vody a má vlastnú vŕtanú studňu. Plyn sa nachádza v priľahlej miestnej komunikácií. Jestvujúce objekty sú v rôznom technickom stave, napríklad hala o výmere cca. 4500m2 je v zachovalom stave schopná okamžitého užívania na priemysel, alebo skladovanie. Ostatné jestvujúce objekty potrebujú buď zásadnú rekonštrukciu, alebo ich bude treba asanovať. Areál je okrem priemyselného účelu možné po sanácií využiť taktiež na výstavbu bytových domov, po ktorých je v tejto lokalite významný dopyt. Ďalšia možnosť je využitie na platené parkovisko. Čo sa týka priemyselného využitia je potrebné prihliadať na okolitú zástavbu rodinných domov. Poloha a veľkosť areálu je vhodná na obchodné centrum s dostatočne veľkými parkovacími plochami. Súčasťou areálu je tiež vysoký tehlový komín, ktorý je v súčasnosti bez využitia. Areál je okamžite k dispozícií. CENA JE BEZ DPH.

Exkluzívne iba u nás!!! Areál bývalého pivovaru na predaj

Poľnohospodársky areál na predaj, Rajec, 21 524 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj poľnohospodársky areál nachádzajúci sa v žiadanej lokalite v Rajci, vhodný na rôznorodé podnikateľské využitie. Areál má celkovú úžitkovú plochu až 21 524 m2, z toho 19 413 m2 tvoria TTP a zvyšok sú zastavané plochy a nádvoria. Areál je tvorený niekoľkými objektmi s rôznou výmerou: 1. ovčín (703 m2), 2. senník (458 m2), 3. telatník (469 m2), 4. stajňa (366 m2), 5. sociálne zariadenie (53 m2), 6. žumpa a vodojem (62 m2).  1. Ovčín je prízemný objekt obdĺžnikového tvaru a polkruhového priečneho profilu, je samostatne stojaci, nie je podpivničený. Základy tvoria betónové pätky v ktorých je osadená nosná konštrukcia z oceľových trubiek. Obvodový plášť a strecha sú tvorené z vlnitých sklolaminátových dielcov. Dispozične tvorí hala jeden výrobný priestor využívaný na spracovanie dreva. Vstup do haly je z dvoch strán cez oceľové vráta. Betónová podlaha. Objekt je napojený na elektrinu a vodu, nie je vykurovaný ani napojený na kanalizáciu. 3. Telatník je využívaný ako stolárska dielňa. Je to samostatne stojaci prízemný objekt obdĺžnikového tvaru so sedlovou strechou. Je tvorený dvoma priestormi. Objekt má betónové základy a drevenú konštrukciu, je obitý dreveným obkladom, plechová strecha, betónové podlahy, drevené okná. Napojený na elektriku a vodu, sú tu kachle na tuhé palivo. Pod ním sa nachádza žumpa, takže možnosť využitia aj ako maštaľ. 4. Stajňa má obdĺžnikový tvar, sedlovú strechu, betónové základy, tehlová konštrukcia, strešná krytina škridla, podlaha cementový poter, oceľové okná. Objekt je zvnútra aj zvonku obložený tatranským profilom. Vhodné na využitie ako stajňa pre kone. 5. Sociálne zariadenie – jednopodlažný objekt tvorený vstupnou chodbou a príručným skladom, má drevenú konštrukciu so sedlovou strechou, plechová strešná krytina, doskové podlahy, drevené okná, vnútorné vápenné omietky, napojenie na elektriku. 6. Vodojem je kopaná studňa s hĺbkou 5 m, vystužená betónovými skružami a zakrytá betónovým poklopom. Areál je určený na poľnohospodárske účely, ale je možné využiť ho na rôznorodé podnikateľské účely. Je možné odkúpiť len časť areálu, alebo celý areál.       

Poľnohospodársky areál na predaj, Rajec, 21 524 m2

Rodinný dom v rekonštrukcii vhodný na podnikanie, Žilina – Hálkova ul. + pozemok 558 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v ktorom práve prebieha rekonštrukcia. Dom je v štádiu holostavby. Nachádza sa vo veľmi žiadanej lokalite v Žiline, časť Malá Praha, na Hálkovej ulici. Predmetom predaja je vlastne polovica dvojdomu. Dom je podpivničený, má prízemie a podkrovie. Má tehlovú konštrukciu, novú sedlovú strechu – škridla, fasáda - brizolit, nové plastové okná, podlahy – cementový poter.  Vnútro domu a fasáda si vyžadujú kompletnú rekonštrukciu, čo je výhodné najmä pre tých, ktorí  by si chceli dom zrekonštruovať podľa vlastných predstáv a potrieb. Zastavaná plocha domu a priľahlých plôch je 241 m2, pozemok má výmeru 558 m2, časť plochy je spevnená a časť je zastavaná garážami. Napojený je na všetky inžinierske siete. Výhodami tejto nehnuteľnosti je najmä lokalita v ktorej sa dom nachádza, veľmi dobrá dostupnosť a kompletná občianska vybavenosť. Dom je ideálny na využitie aj ako sídlo firmy, prípadne ako administratívny objekt. VÝBORNÁ PONUKA!!!

Rodinný dom v rekonštrukcii vhodný na podnikanie, Žilina – Hálkova ul. + pozemok 558 m2

Rekreačný pozemok, Varín okr. Žilina, 1 282 m2

Dátum pridania: 11.10.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný , slnečný rekreačný pozemok v žiadanej lokalite okr. Žilina, obec Varín. Pozemok je v tvare trojuholníka s rozmermi 23 m x 87 m a na druhom konci je široký 7,5 m. Pozemok nie je oplotený a je  možno ho  využiť na výstavbu rekreačnej chatky, ako ovocný sad... IS sú v dosahu 50 m. Prístupová cesta aj autom. V okolí je veľmi pekná príroda vhodná na rôzne rekreačné vyžitie.

Rekreačný pozemok, Varín okr. Žilina, 1 282 m2

Priemyselná hala na prenájom, Bytča 500 m2

Dátum pridania: 19.6.2014

Ponúkame na prenájom halu s celkovou výmerou cca 500 m2, nachádzajúcu sa v lukratívnej lokalite v Bytči, v blízkosti OC BILLA, pri hlavnom ťahu na ČR, katastrálne územie Veľká Bytča.  Hala má výbornú pozíciu aj prístup. Jej rozmery sú cca 30x15 m. jej súčasťou je voľná plocha, kancelárie, WC a parkovacie miesta. Hala je vhodná na využitie najmä na skladové účely, pre prepravnú spoločnosť alebo ako autoservis. Výhodami sú: výborná lokalita a umiestnenie pri hlavnom ťahu, veľmi dobrá a bezproblémová dopravná dostupnosť aj pre nákladnú dopravu, výborné napojenie na autobusovú dopravu, možnosť širokého využitia,... CENA: 2600,-€/mes. vrátane DPH + energie.  

Priemyselná hala na prenájom, Bytča 500 m2

Stavebný pozemok, Žilina - Budatín, 862 m2

Dátum pridania: 12.6.2014

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa vo veľmi žiadanej lokalite Žilina- Budatín ( Zádubnie ) na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 862 m2. K pozemku sú dovedené všetky inžinierske siete a každý pozemok má vlastnú prístupovú cestu asfaltovú. V okolí už prebieha výstavba rodinných domov. V okolí je kompletná občianska vybavenosť a cena pozemku je 90 €/m2 + dohoda možná.

Stavebný pozemok, Žilina - Budatín, 862 m2

Na prenájom kancelárske priestory, Žilina - Hálkova, 135 m2

Dátum pridania: 1.6.2014

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory vo veľmi žiadanej lokalite mesta Žilina v lukratívnej čast Starého mesta na ul. Hálkova. Priestory sú po kompletnej rekonštrukcii a nachádzajú sa v 2-podlažnej budove rodinného domu s terasou. Priestor má výmeru 135 m2 a poskytuje reprezentatívne priestory.Budova má veľmi výhodnú lokalizáciu pri frekventovanej komunikácii, v najužšom centre mesta, kde je v dosahu kompletná občianska vybavenosť s parkovaním priamo vo dvore. Cena prenájmu je 700 €/ mesiac.

Na prenájom kancelárske priestory, Žilina - Hálkova, 135 m2

apartmán v Ružomberku,len 50m od lyžiarskeho strediska

Dátum pridania: 23.5.2014

Apartmánový dom je umiestnený na úpätí pohoria Veľkej Fatry, ktorá má čo ponúknuť rekreačným aj náročným turistom, cyklistom, hubárom ako aj všetkým ostatným milovníkom prírody. V okolí sa nachádzajú aj ďalšie národné parky a chránené územia a to Chočské Vrchy, Nízke Tatry, Malá Fatra a autom jednoducho dostupné Vysoké Tatry. Slovenské top lyžiarske stredisko Malinô Brdo Ružomberok sa nachádza od apartmánového domu len 50m. Ponúka približne 12 km lyžiarskych tratí, z ktorých najdlhšia zjazdovka má 3,9 km. Zimnú sezónu predlžuje zasnežovanie umelým snehom. Samozrejmosťou sú detské vleky, lyžiarska i snowboardová škola a kabínková lanovka z údolnej stanici v Hrabove (cca 100 m od apartmánu). Výborná lyžovačka s výhľadmi na panorámy Liptova uspokojí začiatočníkov ako aj extrémnych profesionálov. Jazdcov na doskách poteší snowboardový park a časté akcie v stredisku. Rozloha bytu je 33,25 m2, z toho predsieň má 2,6m2, izba 24,6m2, WC +kúpeľňa 3,9m2 + pivnica, ktorá je umiestnená v inej časti domu o výmere 2,15m2. Majiteľ bytu môže využívať aj terasu o výmere 15m2. Zároveň mu prislúcha jedno vyhradené parkovacie miesto. UVEDENA CENA JE KONECNA vratane provizie realitnej kancelarie a vsetkych poplatkov ! Zaroven pre kazdeho klienta ZADARMO vypracujeme: - Kupne zmluvy - Navrh na vklad do katastra nehnutelnosti - uhradime poplatky za overenie podpisov na Kupnych zmluvach - uhradime kolky vo vyske 66,- EUR na Navrh na vklad do katastra nehnutelnosti

apartmán v Ružomberku,len 50m od lyžiarskeho strediska

Predaj Haly 1500m2 vhodnej na sklad alebo výrobu

Dátum pridania: 21.5.2014

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál Liptovská Anna. Plocha: úžitková 1547m2, pozemku 2662m2. Cena 660 000 € Hala sa nachádza v okrajovej časti Liptovského Mikuláša s dobrým prístupom asfaltovou cestou. Bývalá kotolňa je postavená z betonovej konštrukcie s rozmermi cca 62x25m, pred halou je spevnená betonová plocha. Celá plocha je rozdelená na viacero priestorov s rôznou výmerou, na poschodí sú kancelárie. Do jednotlivých priestorov sa vchádza cez dostatočne veľké brány. Vykurovanie je zabezpečené peletovou pecou, a v kancelárskej časti samostatne. Hala je pripojená na všetky inžinierske siete. Bola spracovaná štúdia na rekonštrukciu a prebudovanie na nákupnozábavné centrum. Cena stanovená znaleckým posudkom je 814.000.-€ Realitný maklér Jaroslav Badinka tel.: 0911 552424 email: realsk@realsk.sk

Predaj Haly 1500m2 vhodnej na sklad alebo výrobu

Nádherný pozemok s výhľadom na Kriváň

Dátum pridania: 21.5.2014

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Liptovský Peter, Liptovský Peter. Cena 32 € Predam lukrativny pozemok v Liptove s rozlohou 3303m2 nachadzajuci sa v tichej casti na okraji v obci Liptovsky Peter (Obec sa nachadza blizko Liptovskeho Hradku na hlavnom tahu z Liptovskeho Hradku na Podbanske a do Vysokych Tatier). Pozemok je rovinaty, slnecny, z jednej strany ho ohraničuje hlavna cesta (cesta dalej pokracuje na Podbanske a do Vysokych Tatier) z druhej strany pozemku vedie obecna polna cesta, pristup je teda z oboch stran. Voda a plyn je na pozemku. Kanalizacia a elektrika je v blizkosti pozemku. Pozemok poskytuje krasny vyhlad na cele Vysoke, Zapadne a Nizke Tatry. K pozemku je dokumentacia na predpokladanu vystavu 3-5domov, ale je možne tam postaviť aj penzion, reštauraciu alebo len jeden rodinny dom s veľkou záhradou. Realitný maklér Jaroslav Badinka tel.: 0911 552424 email: realsk@realsk.sk

Nádherný pozemok s výhľadom na Kriváň

Hala 720m2 pre výrobu alebo sklad

Dátum pridania: 21.5.2014

Ponúkame Vám na prenájom sklad Liptovský Mikuláš, Žiarska. Plocha: úžitková 720m2. Cena 2 €/m2/mesiac. Hala sa nachádza v okrajovej časti Liptovského Mikuláša s dobrým prístupom asfaltovou cestou. Bývalá kotolňa je postavená z betonovej konštrukcie s rozmermi cca 62x25m, pred halou je spevnená betonová plocha. Celá plocha je rozdelená na viacero priestorov s rôznou výmerou, na poschodí sú kancelárie. Do jednotlivých priestorov sa vchádza cez dostatočne veľké brány. Vykurovanie je zabezpečené peletovou pecou, a v kancelárskej časti samostatne. Hala je pripojená na všetky inžinierske siete. Realitný maklér Jaroslav Badinka tel.: 0911 552424 email: realsk@realsk.sk

Hala 720m2 pre výrobu alebo sklad

Hala 300m2 pre výrobu alebo sklad

Dátum pridania: 21.5.2014

Ponúkame Vám na prenájom sklad Liptovský Mikuláš. Plocha: úžitková 300m2. Cena 2 €/m2/mesiac. Hala sa nachádza v okrajovej časti Liptovského Mikuláša s dobrým prístupom asfaltovou cestou. Bývalá kotolňa je postavená z betonovej konštrukcie s rozmermi cca 62x25m, pred halou je spevnená betonová plocha. Celá plocha je rozdelená na viacero priestorov s rôznou výmerou, na poschodí sú kancelárie. Do jednotlivých priestorov sa vchádza cez dostatočne veľké brány. Vykurovanie je zabezpečené peletovou pecou, a v kancelárskej časti samostatne. Hala je pripojená na všetky inžinierske siete. Realitný maklér Jaroslav Badinka tel.: 0911 552424 email: realsk@realsk.sk

Hala 300m2 pre výrobu alebo sklad

Lukratívne stavebné pozemky, Žilina – Krasňany

Dátum pridania: 26.4.2014

Ponúkame na predaj lukratívne, relatívne lacné (vzhľadom k už vybudovaným inžinierskym sieťam) stavebné pozemky v obci Krasňany, vzdialenej od krajského mesta Žilina cca 15 km. Stavebné pozemky ležia v západnej časti obce Krasňany v časti zvanej Kút. Ponúkané stavebné pozemky sú určené pre rodinnú výstavbu. Na všetkých pozemkoch sú už vybudované inžinierske siete: rozvody elektrickej energie, vrátane pripravených rozvodov digitálnej káblovej televízie (Full HD); vysokorýchlostného optického internetu a verejného osvetlenia; rozvod plynu s prípojkami až priamo na jednotlivé stavebné pozemky; rozvod vody a kanalizácia; miestne komunikácie vo výstavbe. Na pozemkoch je možnosť vybudovania vlastnej studne na pitnú vodu, ktorá je v hĺbke cca 10-15 m. Celé územie je chránené pred prípadnými povodňami vybudovanou protipovodňovou bariérou. Pozemky sú k dispozícii vo výmerách: 752m2 a 830m2. Podľa právoplatného územného rozhodnutia vydaného spoločným obecným úradom vo Varíne je na týchto parcelách možné realizovať výstavbu rodinných domov v zostave suterén, 1 nadzemné podlažie a obytné podkrovie s možnosťou výstavby bungalovov. Pri šírke pozemku 20 m je umožnená výstavba rodinných domov so šírkou od 10 do 13 m. Hĺbka domu smerom do záhrady nie je stanovená. Orientácia štítu domu je navrhnutá smerom do ulice, pričom výška hrebeňa strechy je v limite do 10 m. Typ domu nie je stanovený. Farba, tvar a druh strešnej krytiny tak isto nie sú stanovené. Výhodou lokality je práve blízkosť Žiliny a zároveň príjemné prostredie chránenej krajinnej oblasti Malá Fatra, ktorá je známym letným a hlavne zimným turistickým centrom v časti Vrátna dolina. Zo stavebných pozemkov je panoramatický výhľad na pohorie Malej Fatry. Tento komplex je navrhnutý ako uzavretý komplex stavebných pozemkov. Na stavebné pozemky je možné sa dostať dvoma príjazdovými komunikáciami, ktoré sú priamo napojené na novú dvojprúdovú hlavnú cestu 2/583 zo Žiliny na Terchovú, po ktorej trvá cesta autom z centra Žiliny priamo na pozemky cca 7 minút a to stále po hlavnej ceste bez akýchkoľvek obmedzení. Táto lokalita je umiestnená na rovnej ploche bez možnosti zosunutia pôdy pri prípadných dlhodobých dažďoch. Priamo v obci je materská škola, základná škola, obchody, potraviny, pohostinstvo, amfiteáter, obecný úrad, nový športový areál, miestna hvezdáreň, Krasniansky kaštieľ s parkom,... Cena stavebných pozemkov je 66 €/m2 (vrátane DPH). VÝBORNÁ PONUKA!!!

Lukratívne stavebné pozemky, Žilina – Krasňany
Reality 1-20 z 21

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty1002.89 €Vzostup
byty 1-izbove1106.51 €Vzostup
byty 2-izbove1075.86 €Vzostup
byty 3-izbove931.23 €Zostup
byty 4- a viac izbove818.11 €Vzostup
byty garsonky995.50 €
domy552.84 €Zostup
novostavby1205.74 €Vzostup
pozemky30.97 €Zostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Martine? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

mapa Martin, mapy: Martin-Bystrička, Daňová, Horný Kalník, Košťany nad Turcom, Sklabiňa, Sklabinský Podzámok, Turany, Turčianska Štiavnička, Turčianske Kľačany, Vrútky, Žabokreky,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang