martin.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Martine a okolí

Reality 1-20 z 141

REALITY Martin a okolie

Rodinný dom Martin Podháj

Dátum pridania: 25.11.2015

Predávame rodinný dom v Martine, časť Podháj v pôvodnom, dobrom technickom stave, postavený v 70-rokoch. RD je spolovice podpivničený, má dve nadzemné podlažia. Na prvom je vstupná chodba, hala, kuchyňa, dve veľké izby, kúpeľňa, WC, komora, plocha 114m2. Podkrovie nie je zobytnené, po rekonštrukcii môže vzniknúť veľký jednoizbový alebo štandardný dvojizbový byt. Ako stavebný materiál bola použitá kvadra a tehla, krov je drevený sedlový, strešná krytina hliníkový plech. RD ja napojený na všetky inžinierske siete. Podlahy drevená palubovka a dlažba, okná drevené. Ústredné kúrenie a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový bojler v kombinácii s prietokovým ohrievačom. Celková rozloha slnečného, rovného pozemku je 1 175m2, z toho záhrada má 742m2. Pri dome je garáž, letná kuchyňa a sýpka. RD je situovaný v tichej časti zastavanej rodinnými domami, prístup je z asfaltovej, verejnej cesty. RD a obidva pozemky sú vo vlastníctve jedného vlastníka.

Rodinný dom Martin Podháj

Stavebný pozemok - ostatné plochy, Žilina – Hliny, 890 m2

Dátum pridania: 4.11.2015

Ponúkame na predaj stavebný pozemok – ostatné plochy, ktorý sa nachádza vo veľmi žiadanej lokalite mesta Žilina – Hliny na ul. Hlinská. Je rovinatý, neoplotený s výmerou 890 m2. Sú tu všetky IS ( voda, elektrina, plyn, kanalizácia ). Prístupová cesta je asfaltová. Pozemok je možno využiť na výstavbu predajne, zdravotného zariadenia, materskej školy, firmy a kanceláríí .... V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Cena pozemku je 139.280 € bez DPH.

Stavebný pozemok - ostatné plochy, Žilina – Hliny, 890 m2

3-izbový byt v novostavbe, Žilina - ul. Lichardova, 74 m2 + pivnica + 2 x balkón

Dátum pridania: 4.11.2015

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, ktorý sa nachádza vo veľmi žiadanej lokalite mesta Žilina na ul. Lichardovej. Byt sa nachádza v tehlovej zateplenej novostavbe na 2/4 poschodí s výťahom a výmerou 74 m2. Má plastové okná, laminátové a keramické podlahy, jadro je murované, vstavané skrine, má 2 x balkón aj pivnicu. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pri dome.

3-izbový byt v novostavbe, Žilina - ul. Lichardova, 74 m2 + pivnica + 2 x balkón

Rodinný dom v pôvodnom stave, Žilina - Bytčica, na pozemku o výmere 1 073 m2

Dátum pridania: 4.11.2015

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza vo veľmi žiadanej lokalite mesta Žilina v časti Bytčica. Nachádza sa na rovinatom až mierne svahovitom pozemku o výmere 1 073 m2. Dom je v pôvodnom stave a má až 10 izieb. Má všetko po 2 x ( kuchyňa, kúpeľňa, obývacia izba, spálňa....). Postavený z tehál, je celo-podpivničený, má všetky IS, parkovanie vo dvore ale aj pri dome. Dom by sa mal asanovať. Pozemok je lukratívny, má prístup z dvoch strán. Cena domu s pozemkom je 135 000 €

Rodinný dom v pôvodnom stave, Žilina - Bytčica, na pozemku o výmere 1 073 m2

3-izbový byt Prievidza - Necpaly

Dátum pridania: 2.11.2015

Predám 3-izbový byt v Prievidzi časť Necpaly.Byt sa nachádza na prvom poschodí zatepleného domu a je čiastočne zrekonštruovaný.Okná, dvere, podlahy, kuchynská linka so zabudovaným sporákom, šatník, zasklený balkón.Potrebná rekonštrukcia jadra.V byte zostáva kuchynská linka so spotrebičmi a šatník na chodbe.Dohoda.

3-izbový byt Prievidza - Necpaly

3-izb. byt, čiastočná rekonštrukcia, Rajec, ul. Obrancov Mieru, 87 m2 + balkón + garáž

Dátum pridania: 31.10.2015

Ponúkame Vám na predaj veľký, slnečný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza vo veľmi žiadanej lokalite mesta Rajec na ul. Obrancov mieru. Nachádza sa na 2/2 poschodí v panelovom zateplenom bytovom dome bez výťahu, s výmerou 87 m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii : časť okien je plastových, ostatné v pôvodnom ale dobrom stave, jadro je murované, podlahy sú PVC a korok, pekná kuchynská linka... K bytu prislúcha aj balkón, veľká pivnica o výmere 8 m2 a garáž. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Cena bytu aj s garážou je 66 500 €. Nie je podmienkou odkúpenie bytu s garážou, dá sa aj samostatne. Uprednostňuje sa spoločný predaj.

3-izb. byt, čiastočná rekonštrukcia, Rajec, ul. Obrancov Mieru, 87 m2 + balkón + garáž

5 x rekreačný pozemok, Stránske - Kunerád, 600 m2

Dátum pridania: 31.10.2015

Ponúkame na predaj 5 rekreačných pozemkov o výmere 600 m2  ktoré sa nachádzajú v rekreačnej a veľmi žiadanej lokalite katastra Stránske v časti Kunerád. Sú vhodné na výstavbu rekreačnej chaty. V blízkosti pozemkov sa nachádza voda a elektrina. Prístupová cesta je asfaltová. V okolí sa nachádza dostatočná občianska vybavenosť.

5 x rekreačný pozemok, Stránske - Kunerád, 600 m2

3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii,Žilina, ul. M.R. Štefánika, 78 m2 + 2 x balkón + pivnica 6 m2

Dátum pridania: 29.10.2015

Ponúkame na predaj veľmi pekný, veľký 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa priamo v centre mesta Žilina, na Ulici M.R. Štefánika. Byt má celkovú úžitkovú plochu až 78 m2 a nachádza sa na 2. poschodí v 4 -podlažnom tehlovom bytovom dome bez výťahu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: sú tu plastové okná, parkety,dlažba, PVC. Veľká kúpeľňa s vaňou a umývadlom, samostatné WC – sú po kompletnej rekonštrukcii – nový keramický obklad, nová sanita, murované jadro, základná kuchynská linka... Byt pozostáva z chodby, troch izieb, kuchyne, vstupnej chodby, kúpeľne a toalety.  Byt je veľký, veľmi dobre udržiavaný, svetlý, priestranný a veľmi dobre dispozične riešený. Byt má dva balkóny, jeden je zasklený. K dispozícii je aj  pivnica a  má výmeru 6 m2. Výhodami bytu je najmä jeho štedrá výmera, možnosť úpravy podľa vlastných predstáv, výborný stav, a najmä lokalita – v samotnom centre mesta, kde je kompletná občianska vybavenosť – autobusová stanica a MHD zastávka, vlaková stanica, veľké obchodné centrá Mirage a TESCO cca 10 min. chôdze, AUPARK cca 15 min. chôdze, množstvo obchodov v okolí, pošta cca 3 min., a pod.  Byt je  VÝBORNÁ PONUKA!!! MAKLÉR ODPORÚČA!!!

3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii,Žilina, ul. M.R. Štefánika, 78 m2 + 2 x balkón + pivnica 6 m2

2 obchodno-kancelárske priestory na prenájom v novostavbe, Bytča, 27 m2 + 15 m2

Dátum pridania: 29.8.2015

Ponúkame Vám na dlhodobí prenájom obchodno - kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú v centre Bytče, ul. Sidónie Sakalovej.  Jedná sa o dve samostatné miestnosti na prízemí novostavby s výmerou 27 m2 s podielom spoločnej chodby a WC a 15 m2 s podielom chodby a WC. Obe miestnosti majú samostatné umývadlo. Možné prenajať spolu alebo aj samostatne. Cena prenájmu väčšej miestnosti ( 27 m2 ) je 270 € / mesiac + DPH. Cena menšej miestnosti je 140 € / mesiac + DPH. V tejto cene sú zarátané aj náklady na elektriku, vykurovanie, kanalizáciu a smeti.  Poplatky za internet nie sú v cene. Menšia kancelária je čiastočne zariadená. Možnosť parkovania jedného vozidla, buď vo vstupe alebo na miestnej komunikácii. Výhodná ponuka priamo na námestí, jedná sa o zateplenú novostavbu... V okolí je kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pri objekte.

2 obchodno-kancelárske priestory na prenájom v novostavbe, Bytča, 27 m2 + 15 m2

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1877 m2 – s možnosťou rozdelenia

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 1877 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Pozemok je možné odkúpiť v celku, alebo ho rozdeliť na dve parcely s výmerami 591 m2 a 1133 m2.  Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 130 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena celého pozemku je 87.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1877 m2 – s možnosťou rozdelenia

2 stavebné pozemky, Žilina - Turie, 513 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj 2 pekné, slnečné, rovinaté stavebné pozemky nachádzajúce sa v obci Turie, okres Žilina. Oba pozemky majú zhodnú  výmeru 513 m2 a rozmery cca 19 m x 27 m. V katastri sú vedené ako orná pôda, a však podľa územného plánu sú určené na výstavbu RD/bungalovu, je vypracovaný aj geometrický plán. Pozemky sa nachádzajú v oblasti, kde je plánovaná výstavba nových rodinných domov. Nie sú oplotené. Inžinierske siete sú v dosahu. V obci je základné občianske vybavenie, avšak výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena 1 pozemku je 50,-€/m2, t.j. 25.650,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!   

2 stavebné pozemky, Žilina - Turie, 513 m2

Lukratívny stavebný pozemok, Žilina - Turie, 605 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, rovinatý stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Turie, okres Žilina. Pozemok má výmeru 605 m2 a rozmery cca 24 m x 25 m. V katastri je vedený ako orná pôda, avšak podľa územného plánu je určený na výstavbu RD/bungalovu, je vypracovaný aj geometrický plán. Pozemok sa nachádza v oblasti, kde je plánovaná výstavba nových rodinných domov. Pozemok nie je oplotený. Inžinierske siete sú v dosahu. V obci je základné občianske vybavenie, avšak výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 50,-€/m2, t.j. 30.250,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!   

Lukratívny stavebný pozemok, Žilina - Turie, 605 m2

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 591 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 591 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 40,75 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 30.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 591 m2

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1133 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 1133 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 78 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 57.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1133 m2

Pozemok – orná pôda, Brodno, 1 392 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame Vám na predaj pekný, rovinatý a slnečný  pozemok vedený ako orná pôda s možnosťou výstavby RD., v katastri obce Brodno,  okr. Žilina. Pozemok je o výmere 1 392 m2 .Nachádza sa na opačnej strane kostola a vedľa neho sú ďalšie  dva podobné pozemky, ktoré sa dajú  v prípade záujmu dokúpiť. K pozemku vedie prístupová cesta, IS sú ďalej od pozemku. Pozemok je vhodný pre viaceré RD. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť. Blízkosť do mesta Žilina ako aj do Kysuckého nového Mesta.

Pozemok – orná pôda, Brodno, 1 392 m2

Hľadáme 3 alebo 4 - izbový byt na prenájom v Bytči

Dátum pridania: 20.8.2015

Hľadáme 3 alebo 4 - izbový byt na prenájom v Bytči

Hľadáme 3 alebo 4 - izbový byt na prenájom v Bytči

Veľký 3-izb. byt v novostavbe, Hliník nad Váhom okr. Bytča, 88 m2 + veľká pivnica

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj nový,  veľmi pekný, svetlý 3-izb. byt v žiadanej a tichej  lokalite mesta Bytča – Hliník nad Váhom s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Nachádza sa na 1 poschodí v novostavbe bytového domu, na rovinatom pozemku o výmere cca 700 m2 a zastavanej plochy 247 m2.  Byt je veľmi dobre dispozične riešený s výmerou 88 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s novou kuchynskou linkou, obývacej izby, spálne, detskej izby, kúpeľne  spojenej s WC a oknom. V byte sú laminátové a keramické podlahy, plastové okná. V byte je samostatné plynové kúrenie, čo je veľkou výhodou. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 10,5 m2. V okolí je veľmi pekná príroda, dostatočná občianska vybavenosť, parkovanie pri bytovom dome. Výhodou je aj nižší počet susedov, samostatné vykurovanie a tichá lokalita. Maklér odporúča !!!

Veľký 3-izb. byt v novostavbe, Hliník nad Váhom okr. Bytča, 88 m2 + veľká pivnica

Výrazná zľava !Veľký pozemok, Stránske okr. Žilina, 6 107 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, rovinatý až svahovitý a slnečný pozemok vo veľmi žiadanej lokalite okresu Žilina časť Stránske. Pozemok je o výmere 6 107 m2 (25 x 244,28 m ) a je prístupný spevnenou cestou, ktorú je potrebné rozšíriť. Pozemok sa dá rozdeliť aj na menšie parcely o výmere 500 – 600 m2, alebo podľa požiadaviek klienta s podielom na prístupovej ceste. Pozemok je vhodný aj pre developerskú spoločnosť, alebo aj jednotlivo.  Pozemok je vedený  ako orná pôda. V dosahu sa nachádzajú všetky IS. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť, veľmi pekná príroda, tichá lokalita, kúpalisko cca 10 min. pešej chôdze..

Výrazná zľava !Veľký pozemok, Stránske okr. Žilina, 6 107 m2

Stavebný pozemok, Rajecké Teplice, 4 093 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, mierne svahovitý a slnečný stavebný pozemok v lukratívnej časti kúpeľného mesta Rajeckých Teplíc. Pozemok je o výmere 4 093 m2 ( 26 x 160 m ) a je prístupný po verejnej komunikácii. Pozemok sa dá rozdeliť aj na menšie parcely o výmere 600 – 800 m2 podľa záujmu s tým, že by bol podiel na prístupovej ceste. Pozemok je vedený ako orná pôda, no v územnom pláne je povolená výstavba RD. V dosahu  150 m sa nachádzajú všetky IS. Možnosť využitia aj pre developerskú spoločnosť... V okolí je dostatočná občianska vybavenosť, veľmi pekná príroda, tichá lokalita...

Stavebný pozemok, Rajecké Teplice, 4 093 m2

Stavebný pozemok, Rajecké Teplice, 1 318 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, mierne svahovitý a slnečný stavebný pozemok v lukratívnej časti kúpeľného mesta Rajeckých Teplíc. Pozemok je o výmere 1 318 m2  o rozmere 26 x 50,69 m a je prístupný po verejnej komunikácii.. Pozemok je vedený ako orná pôda, no v územnom pláne je povolená výstavba RD. V dosahu sa nachádzajú všetky IS. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť, veľmi pekná príroda, tichá lokalita..

Stavebný pozemok, Rajecké Teplice, 1 318 m2
Reality 1-20 z 141

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty891.84 €Zostup
byty 1-izbove992.66 €Zostup
byty 2-izbove955.28 €Vzostup
byty 3-izbove788.44 €Zostup
byty 4- a viac izbove759.05 €Zostup
byty garsonky927.50 €
domy465.59 €Vzostup
novostavby1176.02 €Vzostup
pozemky32.44 €Vzostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Martine? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

mapa Martin, mapy: Martin-Bystrička, Daňová, Horný Kalník, Košťany nad Turcom, Sklabiňa, Sklabinský Podzámok, Turany, Turčianska Štiavnička, Turčianske Kľačany, Vrútky, Žabokreky,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang