martin.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Martine a okolí

Reality 1-20 z 26

REALITY Martin a okolie

2 obchodno-kancelárske priestory na prenájom v novostavbe, Bytča, 27 m2 + 15 m2

Dátum pridania: 29.8.2015

Ponúkame Vám na dlhodobí prenájom obchodno - kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú v centre Bytče, ul. Sidónie Sakalovej.  Jedná sa o dve samostatné miestnosti na prízemí novostavby s výmerou 27 m2 s podielom spoločnej chodby a WC a 15 m2 s podielom chodby a WC. Obe miestnosti majú samostatné umývadlo. Možné prenajať spolu alebo aj samostatne. Cena prenájmu väčšej miestnosti ( 27 m2 ) je 270 € / mesiac + DPH. Cena menšej miestnosti je 140 € / mesiac + DPH. V tejto cene sú zarátané aj náklady na elektriku, vykurovanie, kanalizáciu a smeti.  Poplatky za internet nie sú v cene. Menšia kancelária je čiastočne zariadená. Možnosť parkovania jedného vozidla, buď vo vstupe alebo na miestnej komunikácii. Výhodná ponuka priamo na námestí, jedná sa o zateplenú novostavbu... V okolí je kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pri objekte.

2 obchodno-kancelárske priestory na prenájom v novostavbe, Bytča, 27 m2 + 15 m2

Hľadáme 3 alebo 4 - izbový byt na prenájom v Bytči

Dátum pridania: 20.8.2015

Hľadáme 3 alebo 4 - izbový byt na prenájom v Bytči

Hľadáme 3 alebo 4 - izbový byt na prenájom v Bytči

Komerčný objekt na prenájom, Lietavská Lúčka okr. Žilina,1 800 m2

Dátum pridania: 19.8.2015

Ponúkame Vám na prenájom v Lietavskej Lúčke okr. Žilina komerčný objekt vhodný ako sklad, na výrobu , alebo na rozmanité podnikanie. Nachádza sa na rovinatom pozemku o výmere 1 800 m2, blízko hlavnej cesty. Hala je zo železobetónu so zastavanou plochou 1 800 m2. K hale prislúchajú aj kancelárske a sociálne priestory na 2 podlažiach s úžitkovou plochou 240 m2. Hala je dvojloďová. Do objektu sú privedené všetky médiá : vodovod s meraním, elektrina, plyn s 2-ma prípojkami. jedna je na vlastné vykurovanie objektu s vlastným meraním a druhá je väčšieho priemeru na technologické účely. Objekt nie je možné v súčastnosti využívať, je tu potrebná rozsiahla rekonštrukcia haly ako aj kancelárií a soc. zariadenia. Objekt má novú strešnú krytinu - guma. V prípade záujmu predávajúci ponúka aj žeriavovú dráhu s mostovým žeriavom vo výške 5 m, ktorá ale nie je namontovaná a nie je ani súčasťou ceny. Prenájom v prvom roku majiteľ ponúka nájomcovi zaplatiť 5 000 € a po dohode s majiteľom o rozsahu rekonštrukcie, by objekt nájomca na vlastné náklady zrekonštruoval. V druhom a ďalšom roku by sa účtovalo nájomné vo výške 35 € / m2 / rok + DPH + služby.

Komerčný objekt na prenájom, Lietavská Lúčka okr. Žilina,1 800 m2

Komerčný objekt na prenájom, Bytča, 750 m2 + spevnená plocha 800 m2

Dátum pridania: 19.8.2015

Ponúkame na prenájom komerčný objekt – budovu, ktorá je vhodná ako sklad, prípadne na výrobu. Nachádza sa priamo v Bytči s výborným dopravným napojením priamo z diaľnice. Rozloha budovy je 750 m2. K budove prislúcha ešte spevnená plocha o výmere 800 m2. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Cena je 4 € / m2 + DPH.

Komerčný objekt na prenájom, Bytča, 750 m2 + spevnená plocha 800 m2

Obchodné a prevádzkové priestory vo Zvolene

Dátum pridania: 27.5.2015

V Z O R výrobné družstvo Zvolen ponúka na prenájom obchodné a prevádzkové priestory vo Zvolene na nám. SNP 16. Cena dohodou.

Obchodné a prevádzkové priestory vo Zvolene

Priemyselná hala na prenájom, Bytča 500 m2

Dátum pridania: 19.6.2014

Ponúkame na prenájom halu s celkovou výmerou cca 500 m2, nachádzajúcu sa v lukratívnej lokalite v Bytči, v blízkosti OC BILLA, pri hlavnom ťahu na ČR, katastrálne územie Veľká Bytča.  Hala má výbornú pozíciu aj prístup. Jej rozmery sú cca 30x15 m. jej súčasťou je voľná plocha, kancelárie, WC a parkovacie miesta. Hala je vhodná na využitie najmä na skladové účely, pre prepravnú spoločnosť alebo ako autoservis. Výhodami sú: výborná lokalita a umiestnenie pri hlavnom ťahu, veľmi dobrá a bezproblémová dopravná dostupnosť aj pre nákladnú dopravu, výborné napojenie na autobusovú dopravu, možnosť širokého využitia,... CENA: 2600,-€/mes. vrátane DPH + energie.  

Priemyselná hala na prenájom, Bytča 500 m2

PRENÁJOM: 1-izbový byt po rekonštrukcii, Žilina-Bulvár, 40 m2

Dátum pridania: 18.6.2014

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v centre Žiliny, na Bulvári. Byt má celkovú úžitkovú plochu až 40 m2 a nachádza sa na prízemí v zateplenom 9-podlažnom panelovom bytovom dome s výťahom. Byt je po peknej kompletnej rekonštrukcii. Je vo výbornom stave, sú tu plastové okná, keramické podlahy v kuchyni, na chodbe a v kúpeľni a laminátová podlaha v izbe, v kuchyni je pekná kuchynská linka so spotrebičmi: sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou a práčka a je tu aj špajzová skriňa a menší jedálenský stôl so stoličkami. V byte je pekne zrekonštruovaná, priestranná kúpeľňa s veľkým sprchovým kútom, umývadlom a WC - murované jadro, nový keramický obklad, nová sanita; veľká vstavaná skriňa na chodbe, bezpečnostné dvere, IT sieť. Byt je dobre dispozične riešený, priestranný, slnečný. Nemá balkón, je len čiastočne zariadený. Nakoľko sa byt nachádza v center mesta, v blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť. Majiteľ požaduje len dlhodobý nájom. Cena za prenájom bytu je 330,-€/mes. + energie.

PRENÁJOM: 1-izbový byt po rekonštrukcii, Žilina-Bulvár, 40 m2

2-izb. byt na prenájom, kompletná rekonštrukcia, Žilina ul. Bajzova, 60 m2

Dátum pridania: 11.6.2014

Ponúkame Vám na prenájom pekný, kompletne prerobený 2 izbový byt v Žiline na ul. Bajzova. Nachádza sa na 5 poschodí s výťahom a výmerou 60 m2. Byt je slnečný po rekonštrukcii a pozostáva z : obývacej izby, spálne s pracovňou, priestrannou kuchyňou, špajzou, chodbou , balkónom, kúpeľňou so sprchovým kútom a samostatným WC. Jadro je murované, v kuchyni, kúpeľni a WC je dlažba, v izbách je laminátová podlaha. V byte sú bezpečnostné dvere, štýlový nábytok + internet. V okolí kompletná občianska vybavenosť + parkovanie pred vchodom do paneláku. Cena prenájmu je 390 € / mesiac + energie.

2-izb. byt na prenájom, kompletná rekonštrukcia, Žilina ul. Bajzova, 60 m2

Na prenájom kancelárske priestory, Žilina - Hálkova, 135 m2

Dátum pridania: 1.6.2014

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory vo veľmi žiadanej lokalite mesta Žilina v lukratívnej čast Starého mesta na ul. Hálkova. Priestory sú po kompletnej rekonštrukcii a nachádzajú sa v 2-podlažnej budove rodinného domu s terasou. Priestor má výmeru 135 m2 a poskytuje reprezentatívne priestory.Budova má veľmi výhodnú lokalizáciu pri frekventovanej komunikácii, v najužšom centre mesta, kde je v dosahu kompletná občianska vybavenosť s parkovaním priamo vo dvore. Cena prenájmu je 700 €/ mesiac.

Na prenájom kancelárske priestory, Žilina - Hálkova, 135 m2

2-izb. byt na prenájom po kompletnej rekonštrukcii, Žilina - ul. Sad na Studničkách, 46 m2

Dátum pridania: 1.6.2014

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný  2 izbový byt vo veľmi žiadane lokalite - Žilina - širšie centrum na ul.  Sad na studničkách. Nachádza sa na 1 / 3 poschodí tehlového domu bez výťahu. Byt je po kompletnej rekonštrukcii : plastové okná, murované jadro, laminátové a keramické podlahy, nová kuchynská linka, vykurovanie vlastné - plynové. Byt je slnečný v lukratívnej čast mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou s možnosťou parkovania priamo v garáži, ale aj pri dome. K bytu prislúcha veľká pivnica s výmerou 6 m2. Cena prenájmu je 300 € / mesiac + energie + možnosť prenájmu aj garáže za 35 € / mesiac - nie je podmienkou prenájmu bytu.

2-izb. byt na prenájom po kompletnej rekonštrukcii, Žilina - ul. Sad na Studničkách, 46 m2

Hala 720m2 pre výrobu alebo sklad

Dátum pridania: 21.5.2014

Ponúkame Vám na prenájom sklad Liptovský Mikuláš, Žiarska. Plocha: úžitková 720m2. Cena 2 €/m2/mesiac. Hala sa nachádza v okrajovej časti Liptovského Mikuláša s dobrým prístupom asfaltovou cestou. Bývalá kotolňa je postavená z betonovej konštrukcie s rozmermi cca 62x25m, pred halou je spevnená betonová plocha. Celá plocha je rozdelená na viacero priestorov s rôznou výmerou, na poschodí sú kancelárie. Do jednotlivých priestorov sa vchádza cez dostatočne veľké brány. Vykurovanie je zabezpečené peletovou pecou, a v kancelárskej časti samostatne. Hala je pripojená na všetky inžinierske siete. Realitný maklér Jaroslav Badinka tel.: 0911 552424 email: realsk@realsk.sk

Hala 720m2 pre výrobu alebo sklad

Hala 300m2 pre výrobu alebo sklad

Dátum pridania: 21.5.2014

Ponúkame Vám na prenájom sklad Liptovský Mikuláš. Plocha: úžitková 300m2. Cena 2 €/m2/mesiac. Hala sa nachádza v okrajovej časti Liptovského Mikuláša s dobrým prístupom asfaltovou cestou. Bývalá kotolňa je postavená z betonovej konštrukcie s rozmermi cca 62x25m, pred halou je spevnená betonová plocha. Celá plocha je rozdelená na viacero priestorov s rôznou výmerou, na poschodí sú kancelárie. Do jednotlivých priestorov sa vchádza cez dostatočne veľké brány. Vykurovanie je zabezpečené peletovou pecou, a v kancelárskej časti samostatne. Hala je pripojená na všetky inžinierske siete. Realitný maklér Jaroslav Badinka tel.: 0911 552424 email: realsk@realsk.sk

Hala 300m2 pre výrobu alebo sklad

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom, Žilina - centrum

Dátum pridania: 26.4.2014

Na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v 3-podlažnej polyfunkčnej budove v lukratívnej lokalite v centre mesta Žilina na Ulici 1.mája. Jedná sa o kancelársky priestor na poschodí, tvorený 2 samostatnými izbami a veľkou zasklenou lodžiou. Priestor má výmeru 57 m2, je po rekonštrukcii a poskytuje reprezentatívne priestory. Cena za prenájom je 180,-€/mesiac + energie a služby.  Budova má veľmi výhodnú lokalizáciu pri frekventovanej komunikácii, v najužšom centre mesta, kde je v dosahu kompletná občianska vybavenosť. K dispozícii aj rezidentná parkovacia karta.

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom, Žilina - centrum

Hľadáme pre klienta 2-3 izb. byt do prenájmu do 300 €, Nižná okr. Tvrdošín

Dátum pridania: 23.4.2014

Hľadáme pre klienta 2-3 izb. byt do prenájmu do 300 €/mesiac  Nižná okr. Tvrdošín

Hľadáme pre klienta 2-3 izb. byt do prenájmu do 300 €, Nižná okr. Tvrdošín

Kancelárske priestory na prenájom v centre Žiliny

Dátum pridania: 23.4.2014

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnom objekte nachádzajúcom sa v najužšom centre mesta Žilina, na Kukučínovej ulici. Celková podlahová plocha celého objektu je 630 m2. K dispozícii sú kancelárske priestory na prízemí, 1. a 2. nadzemnom podlaží. Každé poschodie má výmeru cca 126 m2. Budova aj priestory sú po kompletnej rekonštrukcii a poskytujú dostatočne reprezentatívne priestory.  Všetky miestnosti v objekte sú klimatizované a každé poschodie má vlastný merač elektrickej energie. Objekt je napojený na všetky IS. Má tehlovú konštrukciu, sedlovú strechu, zateplenú fasádu, kúrenie plynovým kotlom. Parkovanie je možné vo dvore, kde je k dispozícii aj garáž. VÝBORNÁ PONUKA!!! Možnosť prenajatia jednotlivých poschodí zvlášť aj samostatne. Cena za prenájom je 60,-€/m2/rok + DPH + energie.

Kancelárske priestory na prenájom v centre Žiliny

Kancelársko - obchodný priestor, Žilina - centrum, 123 m2 - Dohodou

Dátum pridania: 22.4.2014

Ponúkame Vám na prenájom kancelársko - obchodný priestor vo veľmi žiadanej lokalite - Žilina - centrum. Jedná sa o plne zariadenú  kanceláriu s 2 ďalšími kanceláriami. Priestor má klimatizáciu, samostatné kúrenie. Vhodné aj pre realitnú kanceláriu, stavebnú firmu (sídlo)...V okolí kompletná občianska vybavenosť, cena prenájmu : DOHODOU.

Kancelársko - obchodný priestor, Žilina - centrum, 123 m2 - Dohodou

PRENÁJOM: luxusný 2-izbový byt, Žilina – centrum, 100 m2

Dátum pridania: 17.4.2014

Ponúkame na prenájom luxusný, priestranný 2-izbový byt v centre Žiliny, na Národnej ul.. Byt má celkovú úžitkovú plochu až 100 m2 a nachádza sa na 3 podlaží v zateplenom tehlovom bytovom dome so sedlovou strechou. Byt je veľmi pekný, moderne zrekonštruovaný: plastové okná, keramické/drevené podlahy, luxusná moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, moderná rekonštrukcia veľkej kúpeľne s rohovou vaňou, wc, bidetom, sprchovým kútom, 2 samostatnými umývadlovými skrinkami, murované jadro. V byte sú bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere a zárubne z masívu, IT sieť, vlastné kúrenie, klimatizácia, mnoho keramických obkladov, zabezpečenie kamerovým systémom. Byt je veľmi dobre dispozične riešený, izby sú veľké a presvetlené.  Nakoľko je bytový dom v centre mesta, je tu kompletná občianska vybavenosť. Cena za prenájom bytu je 500,-€/mesiac + DPH + energie.

PRENÁJOM: luxusný 2-izbový byt, Žilina – centrum, 100 m2

Veľký 3-izbový byt na prenájom, kompletná rekonštrukcia, Žilina - Vlčince 1, 74 m2 + pivnica + 2 balkóny

Dátum pridania: 11.4.2014

Ponúkame Vám na prenájom veľký, slnečný, čiastočne zariadený 3 izbový byt v žiadanej lokalite - Žilina -Vlčince 1 na námestí Ľ. Fullu.  Nachádza sa v tichej lokalite na 3/7 poschodí s výťahom a výmerou 74 m2. Byt je po kompletnej rekonštrukcii : plastové okná, laminátové a keramické podlahy, murované jadro, kúpeľňa s rohovou vaňou, WC je samostatné,vstavané skrine... všetky izby sú nepriechodné, má 2 balkóny + pivnicu v suteréne.  Výbava bytu dohodou. V okolí kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie. Cena prenájmu je 420 € / mesiac aj s energiami.

Veľký 3-izbový byt na prenájom, kompletná rekonštrukcia, Žilina - Vlčince 1, 74 m2 + pivnica + 2 balkóny

PRENÁJOM: zariadený 3-izb. byt po rekonštrukcii, Žilina-centrum, 125 m2

Dátum pridania: 9.4.2014

Ponúkame na prenájom veľký, luxusný 3-izbový byt nachádzajúci sa v centre Žiliny, na Kukučínovej ulici. Byt má celkovú úžitkovú plochu až 125 m2 a nachádza sa na 3. poschodí v 3-podlažnom tehlovom bytovom dome so sedlovou strechou, bez výťahu. Byt je po komplexnej rozsiahlej rekonštrukcii, poskytuje štandard novostavby. Sú tu plastové okná, laminátové podlahy, nová kuchynská linka na mieru, nádherne zrekonštruovaná kúpeľňa s dvoma umývadlami, rohovou vaňou aj sprchovým kútom, samostatné WC s umývadlom, IT sieť. Súčasťou bytu je terasa, na ktorú je možné umiestniť sedenie. Byt je veľmi dobre riešený, izby sú veľké a vďaka veľkým oknám aj presvetlené, slnečné.  Výhodou bytu je vlastné kúrenie, napojenie na klimatizáciu. Byt sa prenajíma zariadený tak ako je to zobrazené na fotografiách + majiteľ doplní aj TV a sedaciu súpravu. V dosahu je kompletná občianska vybavenosť. Cena za prenájom je 900,-€/mes. + DPH + energie. VÝBORNÁ PONUKA!!!

PRENÁJOM: zariadený 3-izb. byt po rekonštrukcii, Žilina-centrum, 125 m2

2-izb. zariadený byt na prenájom po kompletnej rekonštrukcii, Žilina-Hliny 67 m2.

Dátum pridania: 3.4.2014

Ponúkame Vám na prenájom luxusný, kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt Žilina, Hliny. Nachádza sa na 6/8 poschodí s výťahom a výmerou 67 m2 a balkónom.  Byt sa prenajíma kompletne zariadený, pričom v cene je zahrnutá káblová TV a internet, kompletne zariadená a vybavená kuchyňa, kuch. spotrebiče, práčka, žehlička, domáce kino TV... Byt je voľný od 1.4.2014. Na byt je potrebné zložiť kauciu 1000 € a cena za byt je 480 € / mesiac vrátane energií. V okolí kompletná občianska vybavenosť.

2-izb. zariadený byt na prenájom po kompletnej rekonštrukcii, Žilina-Hliny 67 m2.
Reality 1-20 z 26

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty857.06 €Vzostup
byty 1-izbove966.31 €Zostup
byty 2-izbove904.92 €Vzostup
byty 3-izbove776.97 €Vzostup
byty 4- a viac izbove733.20 €Zostup
byty garsonky927.50 €
domy457.28 €Zostup
novostavby1119.12 €Zostup
pozemky33.06 €Zostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Martine? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

mapa Martin, mapy: Martin-Bystrička, Daňová, Horný Kalník, Košťany nad Turcom, Sklabiňa, Sklabinský Podzámok, Turany, Turčianska Štiavnička, Turčianske Kľačany, Vrútky, Žabokreky,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang