martin.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Martine a okolí

Reality 1-20 z 144

REALITY Martin a okolie

Penzión na predaj, Vrícko okr. Martin, 9 622 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj penzión,  ktorý sa nachádza v jednom z najkrajších kútov Slovenska – v malebnej obci Vrícko , (cesta medzi Martinom a Prievidzou). Okolitá príroda je takmer nedotknutá človekom. Penzión vznikol prestavbou bývalej chaty na  bezbariérový a tak je  bez problémov prístupný aj pre invalidov na vozíku prípadne osobám so zníženou schopnosťou pohybu. Penzión ma luxusné vybavenie v 18 nadštandardných izbách s komfortným vybavením , z ktorých je 13 dvojlôžkových, 2 sú jednolôžkové pre telesne postihnutých a invalidov na vozíku a 3 sú apartmány. Všetky izby sú vybavené pripojením na internet. . Všetky izby sú dostupné výťahom. Objekt penziónu je nefajčiarsky. V budove penziónu sa nachádza recepcia, vlastná reštaurácia, kongresová sála, ktorá je  vybavená data projektorom, plátnom a televízorom, s možnosťou videoprojekcie, fínska sauna., terasa. K penziónu patrí pozemok o výmere 9 582 m2 + 40 m2 a príručná chatka.  Parkovanie je na vlastnom parkovisku. Okolie penziónu je oplotené s príjemným posedením a športovým vyžitím. Penzión má výbornú polohu blízko horského potoka a z terasy je nádherný výhľad.  Pekná príroda s množstvom zelene je ako stvorená na prechádzky, relax a šport. V blízkosti sa nachádzajú pestré možnosti pre celoročnú rekreáciu: lyžiarske stredisko, rozmanité možnosti pre turistiku v našich horách poskytujúcich množstvo prírodných krás, v okolí je veľa kultúrnych pamiatok. Výhodou je bezproblémové dopravné napojenie. Je to veľmi dobrá ponuka ako rodinný penzión, alebo pre firmu, ktorá by tento objekt využívala ako vlastný penzión a tak ho aj prevádzkovala.

Penzión na predaj, Vrícko okr. Martin, 9 622 m2

prenájom garzóniek

Dátum pridania: 31.8.2015

Dám do prenájmu novozrekonštruované garzónky v Turčianskych Tepliciach. Bližšie info tel.

prenájom garzóniek

2 obchodno-kancelárske priestory na prenájom v novostavbe, Bytča, 27 m2 + 15 m2

Dátum pridania: 29.8.2015

Ponúkame Vám na dlhodobí prenájom obchodno - kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú v centre Bytče, ul. Sidónie Sakalovej.  Jedná sa o dve samostatné miestnosti na prízemí novostavby s výmerou 27 m2 s podielom spoločnej chodby a WC a 15 m2 s podielom chodby a WC. Obe miestnosti majú samostatné umývadlo. Možné prenajať spolu alebo aj samostatne. Cena prenájmu väčšej miestnosti ( 27 m2 ) je 270 € / mesiac + DPH. Cena menšej miestnosti je 140 € / mesiac + DPH. V tejto cene sú zarátané aj náklady na elektriku, vykurovanie, kanalizáciu a smeti.  Poplatky za internet nie sú v cene. Menšia kancelária je čiastočne zariadená. Možnosť parkovania jedného vozidla, buď vo vstupe alebo na miestnej komunikácii. Výhodná ponuka priamo na námestí, jedná sa o zateplenú novostavbu... V okolí je kompletná občianska vybavenosť, parkovanie pri objekte.

2 obchodno-kancelárske priestory na prenájom v novostavbe, Bytča, 27 m2 + 15 m2

Zľava-rod.dom v Púchove

Dátum pridania: 25.8.2015

Zľava-predaj rod.dom v časti mesta Púchov.Bližšie info poskytnem na tel.čísle: 0949/193 279 alebo e-mailom: hviez81@gmail.com

Zľava-rod.dom v Púchove

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1877 m2 – s možnosťou rozdelenia

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 1877 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Pozemok je možné odkúpiť v celku, alebo ho rozdeliť na dve parcely s výmerami 591 m2 a 1133 m2.  Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 130 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena celého pozemku je 87.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1877 m2 – s možnosťou rozdelenia

2 stavebné pozemky, Žilina - Turie, 513 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj 2 pekné, slnečné, rovinaté stavebné pozemky nachádzajúce sa v obci Turie, okres Žilina. Oba pozemky majú zhodnú  výmeru 513 m2 a rozmery cca 19 m x 27 m. V katastri sú vedené ako orná pôda, a však podľa územného plánu sú určené na výstavbu RD/bungalovu, je vypracovaný aj geometrický plán. Pozemky sa nachádzajú v oblasti, kde je plánovaná výstavba nových rodinných domov. Nie sú oplotené. Inžinierske siete sú v dosahu. V obci je základné občianske vybavenie, avšak výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena 1 pozemku je 50,-€/m2, t.j. 25.650,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!   

2 stavebné pozemky, Žilina - Turie, 513 m2

Lukratívny stavebný pozemok, Žilina - Turie, 605 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, rovinatý stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Turie, okres Žilina. Pozemok má výmeru 605 m2 a rozmery cca 24 m x 25 m. V katastri je vedený ako orná pôda, avšak podľa územného plánu je určený na výstavbu RD/bungalovu, je vypracovaný aj geometrický plán. Pozemok sa nachádza v oblasti, kde je plánovaná výstavba nových rodinných domov. Pozemok nie je oplotený. Inžinierske siete sú v dosahu. V obci je základné občianske vybavenie, avšak výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 50,-€/m2, t.j. 30.250,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!   

Lukratívny stavebný pozemok, Žilina - Turie, 605 m2

Lukratívny stavebný pozemok, Žilina - Turie, 508 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, rovinatý stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Turie, okres Žilina. Pozemok má výmeru 508 m2 a rozmery cca 24 m x 21 m. V katastri je vedený ako orná pôda, avšak podľa územného plánu je určený na výstavbu RD/bungalovu, je vypracovaný aj geometrický plán. Pozemok sa nachádza v oblasti, kde je plánovaná výstavba nových rodinných domov. Pozemok nie je oplotený. Inžinierske siete sú v dosahu. V obci je základné občianske vybavenie, avšak výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 50,-€/m2, t.j. 25.400,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!   

Lukratívny stavebný pozemok, Žilina - Turie, 508 m2

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 591 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 591 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 40,75 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 30.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 591 m2

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1133 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 1133 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 78 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 57.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1133 m2

Pozemok – orná pôda, Brodno, 1 392 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame Vám na predaj pekný, rovinatý a slnečný  pozemok vedený ako orná pôda s možnosťou výstavby RD., v katastri obce Brodno,  okr. Žilina. Pozemok je o výmere 1 392 m2 .Nachádza sa na opačnej strane kostola a vedľa neho sú ďalšie  dva podobné pozemky, ktoré sa dajú  v prípade záujmu dokúpiť. K pozemku vedie prístupová cesta, IS sú ďalej od pozemku. Pozemok je vhodný pre viaceré RD. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť. Blízkosť do mesta Žilina ako aj do Kysuckého nového Mesta.

Pozemok – orná pôda, Brodno, 1 392 m2

Hľadáme 3 alebo 4 - izbový byt na prenájom v Bytči

Dátum pridania: 20.8.2015

Hľadáme 3 alebo 4 - izbový byt na prenájom v Bytči

Hľadáme 3 alebo 4 - izbový byt na prenájom v Bytči

Veľký 3-izb. byt v novostavbe, Hliník nad Váhom okr. Bytča, 88 m2 + veľká pivnica

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj nový,  veľmi pekný, svetlý 3-izb. byt v žiadanej a tichej  lokalite mesta Bytča – Hliník nad Váhom s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Nachádza sa na 1 poschodí v novostavbe bytového domu, na rovinatom pozemku o výmere cca 700 m2 a zastavanej plochy 247 m2.  Byt je veľmi dobre dispozične riešený s výmerou 88 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s novou kuchynskou linkou, obývacej izby, spálne, detskej izby, kúpeľne  spojenej s WC a oknom. V byte sú laminátové a keramické podlahy, plastové okná. V byte je samostatné plynové kúrenie, čo je veľkou výhodou. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 10,5 m2. V okolí je veľmi pekná príroda, dostatočná občianska vybavenosť, parkovanie pri bytovom dome. Výhodou je aj nižší počet susedov, samostatné vykurovanie a tichá lokalita. Maklér odporúča !!!

Veľký 3-izb. byt v novostavbe, Hliník nad Váhom okr. Bytča, 88 m2 + veľká pivnica

4-izb. byt v novostavbe ( holo byt ), Bytča – Hliník nad Váhom, 97 m2 + pivnica.

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj veľmi pekný, svetlý 4-izb. byt ( holo byt ) v žiadanej a tichej  lokalite mesta Bytča – Hliník nad Váhom s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Nachádza sa na 1 poschodí v novostavbe bytového domu, na rovinatom pozemku o výmere cca 700 m2 a zastavanej plochy 247 m2.  Byt je veľmi dobre dispozične riešený s výmerou 97 m2 a vďaka tomu že je v stave holo bytu  si ho nový majiteľ môže dokončiť podľa vlastných predstáv. V byte je samostatné plynové kúrenie, čo je veľkou výhodou. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 4 m2. V okolí je veľmi pekná príroda, dostatočná občianska vybavenosť, parkovanie pri bytovom dome. Výhodou je aj nižší počet susedov, samostatné vykurovanie a tichá lokalita. Maklér odporúča vidieť !

4-izb. byt v novostavbe ( holo byt ), Bytča – Hliník nad Váhom, 97 m2 + pivnica.

Výrazná zľava !Veľký pozemok, Stránske okr. Žilina, 6 107 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, rovinatý až svahovitý a slnečný pozemok vo veľmi žiadanej lokalite okresu Žilina časť Stránske. Pozemok je o výmere 6 107 m2 (25 x 244,28 m ) a je prístupný spevnenou cestou, ktorú je potrebné rozšíriť. Pozemok sa dá rozdeliť aj na menšie parcely o výmere 500 – 600 m2, alebo podľa požiadaviek klienta s podielom na prístupovej ceste. Pozemok je vhodný aj pre developerskú spoločnosť, alebo aj jednotlivo.  Pozemok je vedený  ako orná pôda. V dosahu sa nachádzajú všetky IS. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť, veľmi pekná príroda, tichá lokalita, kúpalisko cca 10 min. pešej chôdze..

Výrazná zľava !Veľký pozemok, Stránske okr. Žilina, 6 107 m2

Stavebný pozemok, Rajecké Teplice, 4 093 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, mierne svahovitý a slnečný stavebný pozemok v lukratívnej časti kúpeľného mesta Rajeckých Teplíc. Pozemok je o výmere 4 093 m2 ( 26 x 160 m ) a je prístupný po verejnej komunikácii. Pozemok sa dá rozdeliť aj na menšie parcely o výmere 600 – 800 m2 podľa záujmu s tým, že by bol podiel na prístupovej ceste. Pozemok je vedený ako orná pôda, no v územnom pláne je povolená výstavba RD. V dosahu  150 m sa nachádzajú všetky IS. Možnosť využitia aj pre developerskú spoločnosť... V okolí je dostatočná občianska vybavenosť, veľmi pekná príroda, tichá lokalita...

Stavebný pozemok, Rajecké Teplice, 4 093 m2

Stavebný pozemok, Rajecké Teplice, 1 318 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame na predaj pekný, mierne svahovitý a slnečný stavebný pozemok v lukratívnej časti kúpeľného mesta Rajeckých Teplíc. Pozemok je o výmere 1 318 m2  o rozmere 26 x 50,69 m a je prístupný po verejnej komunikácii.. Pozemok je vedený ako orná pôda, no v územnom pláne je povolená výstavba RD. V dosahu sa nachádzajú všetky IS. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť, veľmi pekná príroda, tichá lokalita..

Stavebný pozemok, Rajecké Teplice, 1 318 m2

Výrazne znížená cena ! Lukratívna ponuka ! Rekreačná zrubová chata, Liptovský Ján, 72 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Lukratívna ponuka !!! Ponúkame Vám na predaj zrubovú rekreačnú chatu v prekrásnej lokalite Nízkych Tatier – Liptovský Ján. Liptovský Ján je známi svojimi liečebnými prameňmi, lyžiarskymi  strediskami a turistickými náučnými chodníkmi je vyhľadávaný turistami z Čiech, Poľska Nemecka i Rakúska. Je taktiež súčasťou Jasnej doliny. Zrubová chata je súčasťou komplexu chát. Prístupová cesta je asfaltová a v zime udržiavaná .V blízkosti sa nachádza futbalové ihrisko a vlek pre deti a zjazdovka pre dospelých tak, že môžete si obuť lyže a rovno sa spustíte ku lyžiarskemu vleku a naopak ak sa Vám už nechce lyžovať rovno prídete z trate až ku chate. Chata pozostáva z prízemnej dennej obytnej časti a poschodia oddychová - spacia časť. Prízemie pozostáva z veľkej obývacej časti kde sa nachádza roh. sedacia súprava,  TV prijímač a krbová piecka s prieduchmi do hornej časti chaty. Súčasťou je aj kuchyňa s kuchynskou linkou a jedálenský stôl,  Kuchyňa je vybavená všetkými náležitosťami ako je chladnička, keramická varná doska, odsávač pár, nerezový dres a kuchynský. riad a všetky kuchynské doplnky. Celé prízemie vyúsťuje na terasu. V dolnej časti sa nachádza aj  WC + umývadlo a sprchový kút. Na poschodí sa nachádza WC + umývadlo a 2 izby. V izbách sú dve lôžka + 2 prístelky. Izby majú po celej dĺžke  balkón. Chata je vykurovaná elektrickými radiátormi, samozrejmosťou je teplá voda. K chate patrí park. miesto pre 3 vozidlá, pri chate je postavený krb. K chate prislúcha 1 / 5 podielu na pozemku V okolí je prekrásna príroda.

Výrazne znížená cena ! Lukratívna ponuka ! Rekreačná zrubová chata, Liptovský Ján, 72 m2

Rodinný dom - drevenica, pôvodný stav, Ochodnica okr. Kysucké nové Mesto, 211 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame Vám na predaj drevenicu v pôvodnom stave. Nachádza sa v peknej a tichej lokalite mesta Kysucké nové Mesto časť Ochodnica,  na prevažne rovinatom pozemku o výmere 211 m2. Drevenica je v pôvodnom no dobre udržiavanom stave preiamo v centre dediny.  Zastavaná časť je 70 m2.Vhodná na rekreačné účely, ale aj na celoročné bývanie. Okolie je veľmi pekne upravené. Výhodou pre určitých klientov je pôvodný stav , ktorý vyhľadávajú vidiecky štýl domu... V okolí dostatočná občianska vybavenosť, parkovanie pri dome...

Rodinný dom - drevenica, pôvodný stav, Ochodnica okr. Kysucké nové Mesto, 211 m2

Rekreačný pozemok, Lietava okr. Žilina, 1 141 m2

Dátum pridania: 20.8.2015

Ponúkame Vám na predaj slnečný, svahovitý rekreačný pozemok  ( TTP ) v žiadanej lokalite mesta Žilina - Lietava. Pozemok je tvaru obdĺžnik s výmerou 1 141 m2 a je vhodný iba na rekreačné účely. Na pozemku nič nie je , IS v dosahu 20 m. Prístupová cesta po miestnej komunikácii. V okolí dostatočná občianska vybavenosť.

Rekreačný pozemok, Lietava okr. Žilina, 1 141 m2
Reality 1-20 z 144

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty848.08 €Vzostup
byty 1-izbove990.22 €Vzostup
byty 2-izbove878.24 €Zostup
byty 3-izbove776.72 €Vzostup
byty 4- a viac izbove735.23 €Zostup
byty garsonky927.50 €
domy469.10 €Zostup
novostavby1160.51 €Zostup
pozemky33.63 €Zostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Martine? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

mapa Martin, mapy: Martin-Bystrička, Daňová, Horný Kalník, Košťany nad Turcom, Sklabiňa, Sklabinský Podzámok, Turany, Turčianska Štiavnička, Turčianske Kľačany, Vrútky, Žabokreky,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang