martin.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Martine a okolí

Ponuky 1-20 z 70

Ponuky práce Martin a okolie

Operátor výroby - Strečno

  Dátum pridania: 17.1.2017

 Hľadáme operátorov výroby do Strečna. -Mzda je 580 eur mesačne + príplatky + stravné lístky 3,38 eur. -Poskytujeme týždenné zálohy. . Požadujeme manuálnu zručnosť, ochota pracovať na zmeny a dobrý zdravotný stav. -po 3 meisacoch navýšenie

Operátor výroby - Teplička nad Váhom

  Dátum pridania: 17.1.2017

 Hľadáme operátorov výroby do Tepličky nad Váhom. -Mzda je 650 eur mesačne + príplatky + stravné lístky. -Možnosť stravovania v závodnej jedálni. -Poskytujeme týždenné zálohy. -Práca na hlavný pracovný pomer. -Montáž interiéru a exteriéru do aút a robí sa na tri zmeny. -Zabezpečená doprava v rámci Žilinského regiónu. Požadujeme manuálnu zručnosť, ochota pracovať na zmeny a dobrý zdravotný stav. Požadujeme stredoškolské vzdelanie ukončené výučným listom prip. maturitou

Operátor výroby - Bytčica

  Dátum pridania: 17.1.2017

 Hľadáme operátorov výroby do Bytčice. -Mzda je 486 eur mesačne + dochádzkový bonus + stravné lístky 3,38 eur. - Poskytujeme týždenné zálohy. -Práca na hlavný pracovný pomer. -Demontáž interiérových častí automobilov a robí sa na dve zmeny. - Požadujeme manuálnu zručnosť a dobrý zdravotný stav.

Operátor výroby - Žilina

  Dátum pridania: 17.1.2017

 Hľadáme operátorov výroby do Žiliny. -Mzda je 580 eur mesačne + dochádzkový bonus + stravné lístky 3,40. - Práca určená pre mužov. -Poskytujeme týždenné zálohy.- - Práca na hlavný pracovný pomer. -Montáž autosedačiek a robí sa na tri zmeny. - Požadujeme manuálnu zručnosť, ochota pracovať na zmeny a dobrý zdravotný stav. -Zabezpečená firemná preprava bezplatne a možnosť ubytovania.

Elektrotechnik - kontrolór kvality (Ref. č.: PR/017828)

  Dátum pridania: 17.1.2017

 

Predajca v očnej optike/ očný optik

  Dátum pridania: 17.1.2017

  , Váš profesijný životopis prosím posielajte s FOTOGRAFIOU.

Stavebný inžinier pre výkon inžinierskej činnosti

  Dátum pridania: 17.1.2017

 stavebný inžinier

Účtovník/účtovníčka

  Dátum pridania: 17.1.2017

  , kontaktovať prostredníctvom e-majlu , zaslať profesijný životopis

Mechanik - elektrikár

  Dátum pridania: 17.1.2017

 

Pracovník montáže elektroskríň

  Dátum pridania: 17.1.2017

 

Operatívny nákupca s aktívnou nemčinou!

  Dátum pridania: 17.1.2017

 

Špecialista kvality

  Dátum pridania: 17.1.2017

 Manažment kvality, elektrotechnické, strojárske , Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Obchodný zástupca pre firemných klientov Martin - Žilina

  Dátum pridania: 16.1.2017

 obchod, telekomunikácie

DOOBSADZUJEME PRACOVNÉ POZÍCIE V EKONOMICKO-FINANC

  Dátum pridania: 14.1.2017

 DOOBSADZUJEME PRACOVNÉ POZÍCIE V EKONOMICKO-FINANCNEJ FIRME Súkromná podnikateľka do svojej firmy hľadá šikovných a ambicióznych mladých ľudí. Pracovná náplň je zameraná na prácu s klientmi - kompletné finančno- ekonom. kontroly a na managérske pozície - kariérny rast. Práca je profesionálna s kompletnou rekvalifikáciou bez vstupných poplatkov. Je možné pracovať na HPČ a VPČ. Výhodou je kompletná bezplatná rekvalifikácia a dlhodobá pomoc vedúceho, flexibilný pracovný čas a zabezpečenie pracovných priestorov v dobrom prac. kolektíve. Viac informácii poskytneme na prac. stretnutí po zaslaní Vášho životopisu – email zidekova.praca@gmail.com Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovné stretnutie.

Operátor/ka výroby Strečno, Bytčica - vhodné aj pre absolventov!

  Dátum pridania: 13.1.2017

 

Vzťahový/-á manažér/-ka pre podnikateľov a malé firmy pre ČSOB Martin

  Dátum pridania: 13.1.2017

  , Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Referent/Referentka telefonických služieb

  Dátum pridania: 13.1.2017

 

Domová kontrola (m/ž) (Ref. č.: DK/MT)

  Dátum pridania: 13.1.2017

 potravinárstvo, obchod a služby , Svoje žiadosti môžete zasielať pod značkou DK/MT prostredníctvom tejto stránky alebo osobnou návštevou filiálky v Martine.

Vopred sa ospravedlňujeme, ale vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov a zaslaných žiadostí o zamestnanie nie je možné odpovedať všetkým z vás. Preto budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a za prejavený záujem.

Pracovník prevádzky obchodu - čerstvý tovar (pulty) (Ref. č.: PPO Frische/MT)

  Dátum pridania: 13.1.2017

 potravinárstvo , Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu, využite túto šancu a neváhajte reagovať prostredníctvom tejto stránky pod značkou PPO Frische/MT na nižšie uvedený e-mail alebo osobnou návštevou filiálky v Martine.

Vopred sa ospravedlňujeme, ale vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov a zaslaných žiadostí o zamestnanie nie je možné odpovedať všetkým z Vás. Preto budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a za prejavený záujem.

Ponuky 1-20 z 70

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Martine a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

mapa Martin, mapy: Martin-Bystrička, Daňová, Horný Kalník, Košťany nad Turcom, Sklabiňa, Sklabinský Podzámok, Turany, Turčianska Štiavnička, Turčianske Kľačany, Vrútky, Žabokreky,

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang